Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Aż 50% zniżki dla członków SII na opłatę manipulacyjną w NetFund!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnego rynku kapitałowego, z myślą o potrzebach inwestorów indywidualnych oraz dystrybutorów funduszy inwestycyjnych powstała unikatowa na polskim rynku internetowa platforma transakcyjna www.netfund.pl.

Poznaj możliwości www.NetFund.pl

 

1. Szybkość i prostota

  • Rejestracja na platformie jest darmowa i nie zajmie dłużej niż minutę
  • Utworzone konto jest aktywne od razu, więc także od razu można rozpocząć inwestowanie
  • Brak papierowego obiegu dokumentów - wszelkie transakcje akceptowane są jedynie poprzez kody autoryzacyjne SMS, które inwestor otrzymuje na swój telefon komórkowy

 

2. Wygoda

  •  Jeden serwis oferujący wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do efektywnego inwestowania na rynku funduszy inwestycyjnych

 

3. Bogata, stale rozszerzana oferta funduszy inwestycyjnych renomowanych TFI  

    

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 

Członkom SII, którzy  zarejestują się na platformie www.netfund.pl w okresie od 20.01.2014r. do 31.03.2014r. przyznana zostanie dożywotnia zniżka w wysokości 50% dotycząca opłaty manipulacyjnej pobieranej przez TFI z tytułu nabycia jednostek funduszy inwestycyjnych dostępnych na platformie www.netfund.pl.

 

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

Aby uzyskać zniżkę w ramach oferty specjalnej, należy założyć konto na platformie transakcyjnej Netfund.pl, a po zakończeniu rejestracji przesłać pocztą elektroniczną z adresu podanego w formularzu rejestracyjnym e-mail na adres: kontakt@netfund.pl podając w tytule hasło: 50%, a w treści swoje imię i nazwisko oraz numer członkowski w SII.

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Aż 50% zniżki dla członków SII na opłatę manipulacyjną w NetFund!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie