Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Nowa zniżka dla członków SII! Investhelp - edukacja, opieka, strategia

 

Serwis Investhelp.pl powstał z myślą o aktywnym zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Dzięki naszej autorskiej strategii jesteśmy w stanie wypracowywać ponadprzeciętne zyski. System ten pozwala nie tylko zarabiać w dobrych okresach na rynku, ale również chronić kapitał w przypadku dekoniunktury. Połączenie tych dwóch założeń jest kluczem do sukcesu.

 

System skierowany jest zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak również do doradców finansowych, którzy chcą zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku. Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego inwestora. Wystarczy jedynie kilka konwersji w ciągu roku, aby zmienić spojrzenie na swoją inwestycję.

 

 

Misja Investhelp.pl – „Zmieniamy obliczę inwestycji. Edukacja, opieka, strategia”.

 

Firma powstała aby pomagać inwestorom w podejmowaniu ważnych finansowych wyborów. Odpowiednie przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne jest fundamentem niezbędnym do poruszania się po rynku finansowym. Dlatego na samym wstępie kładziemy nacisk na edukację, która jest pomijana w większości przypadków.

Drugim bardzo ważnym aspektem jest opieka, to dzięki niej inwestorzy czują się bezpieczniej. Wiedzą, że oprócz swoich działań są wspierani przez sztab profesjonalistów z Invest Help. Ostatnim elementem układanki jest strategia inwestycyjna. To ona zapewnia spójność poprzednich działań. Jest to zaawansowany system inwestycyjny dzięki któremu każdy jest w stanie zarabiać. Wymaga to jednak konsekwencji działania, jak i systematyczności.

 

Zaufało nam już wielu inwestorów, zarówno indywidualnych jak również instytucjonalnych – dołącz do tego grona i stań się wolny finansowo!


Nasi klienci mają dostęp do zaawansowanych narzędzi inwestycyjnych takich jak:

  • Dostęp do rankingu funduszy inwestycyjnych (UFK)
  • Powiadomienia w formie email oraz SMS.
  • Komentarze miesięczne w postaci video
  • Komentarze roczne
  • Szkolenie online
  • Kontakt do twórcy systemu inwestycyjnego
  • Opieka 24h na dobę.


Wejdź na Investhelp.pl i zobacz jak w prosty sposób można aktywnie zarządzać inwestując w fundusze inwestycyjne. W darmowym e-booku pokażemy czym są fundusze inwestycyjne od podszewki.

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 

  • 15% zniżki na wszystkie usługi oferowane w serwisie

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

Aby uzyskać zniżkę, należy wpisać w pole rabatowe w momencie opłacania usługi kod rabatowy oraz przesłać numer członkowski na e-mail biuro@investhelp.pl

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo wyłącznie dla członków SII po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Nowa zniżka dla członków SII! Investhelp - edukacja, opieka, strategia
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie