Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Invest Help

 

 

 

Serwis Investhelp.pl powstał z myślą o aktywnym zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Dzięki naszej autorskiej strategii jesteśmy w stanie wypracowywać ponadprzeciętne zyski. System ten pozwala nie tylko zarabiać w dobrych okresach na rynku, ale również chronić kapitał w przypadku dekoniunktury. Połączenie tych dwóch założeń jest kluczem do sukcesu.

 

System skierowany jest zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak również do doradców finansowych, którzy chcą zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku. Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego inwestora. Wystarczy jedynie kilka konwersji w ciągu roku, aby zmienić spojrzenie na swoją inwestycję.

 

Misja Investhelp.pl – „Zmieniamy obliczę inwestycji. Edukacja, opieka, strategia”.

 

Firma powstała aby pomagać inwestorom w podejmowaniu ważnych finansowych wyborów. Odpowiednie przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne jest fundamentem niezbędnym do poruszania się po rynku finansowym. Dlatego na samym wstępie kładziemy nacisk na edukację, która jest pomijana w większości przypadków.

Drugim bardzo ważnym aspektem jest opieka, to dzięki niej inwestorzy czują się bezpieczniej. Wiedzą, że oprócz swoich działań są wspierani przez sztab profesjonalistów z Invest Help. Ostatnim elementem układanki jest strategia inwestycyjna. To ona zapewnia spójność poprzednich działań. Jest to zaawansowany system inwestycyjny dzięki któremu każdy jest w stanie zarabiać. Wymaga to jednak konsekwencji działania, jak i systematyczności.

Czym jest Strategia Invest Help?

Strategia Invest Help opiera się na tzw. sygnałach inwestycyjnych. Pojawiają się one zwykle w chwili odwracania trendu na rynkach i szybko uwzględniane są w wynikach rankingu.


Sygnały powstają na podstawie wielu wskaźników inwestycyjnych, np.: siły trendu, wzniesień czy dywergencji.

 

O zmianie sygnału system poinformuje Cię automatycznie, abyś mógł szybko poznać zmianę trendu i, jeśli chcesz, zareagować na nią zgodnie z najnowszym sygnałem Invest Help.

 

Czym są Rankingi Invest Help™?

Rankingi Invest HelpTM są kierunkowskazem inwestowania dla posiadaczy produktów inwestycyjnych opartych o fundusze inwestycyjne (np.: Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBank’u czy polisy inwestycyjne).


To dynamiczne listy funduszy zmieniające się wraz z sytuacją na rynkach. Możesz się nimi inspirować, oszczędzając tym samym czas na skomplikowaną analizę rynków i funduszy. W efekcie chronisz swoją inwestycję przed kryzysami i zarabiasz więcej!


 

Zaufało nam już wielu inwestorów, zarówno indywidualnych jak również instytucjonalnych – dołącz do tego grona i stań się wolny finansowo!


Nasi klienci mają dostęp do zaawansowanych narzędzi inwestycyjnych takich jak:

  • Rankingi Invest Help™ - stały dostęp do rankingów funduszy dla wybranych przez Ciebie platform inwestycyjnych.
  • Powiadomienia - powiadomienia e-mail i SMS w momencie zmiany rankingu funduszy.
  • Komentarze Rynkowe - materiały specjalne do najważniejszych wydarzeń z rynków światowych.
  • Stałe wsparcie - możliwość indywidualnych konsultacji oraz wsparcie merytoryczne.
  • Dostęp do wiedzy - otrzymujesz powiadomienia o nowych szkoleniach online organizowanych przez Invest Help.
  • Raporty z wyników - miesięczne podsumowania z zachowania indeksów giełdowych oraz wyników Strategii Invest Help.


Wejdź na Investhelp.pl i zobacz jak w prosty sposób można aktywnie zarządzać inwestując w fundusze inwestycyjne. W darmowym e-booku pokażemy czym są fundusze inwestycyjne od podszewki.

 

 

 

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo wyłącznie dla członków SII po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

Price Action Day to wydarzenie poświęcone metodzie analizy ceny Price Action na rynku walutowym, akcyjnym oraz kontraktów terminowych na indeksy i surowce, które już 21 października zagości w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Czterech ekspertów rynkowych przez cały dzień będzie prezentował inwestorom indywidualnym zagadnienia związane z popularną strategią Price Action bazującą na najpopularniejszych formacjach świecowych.

Zobacz więcej

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

Spółka opublikowała szacunkowe wyniki uzyskane w III kw. 2017 roku. Zysk EBITDA wyniósł 500 mln zł wobec 439 mln zł przed rokiem, co oznacza wzrost o 13,9%.

Zobacz więcej

Logo SII