Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Invest Help

 

 

 

Serwis Investhelp.pl powstał z myślą o aktywnym zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Dzięki naszej autorskiej strategii jesteśmy w stanie wypracowywać ponadprzeciętne zyski. System ten pozwala nie tylko zarabiać w dobrych okresach na rynku, ale również chronić kapitał w przypadku dekoniunktury. Połączenie tych dwóch założeń jest kluczem do sukcesu.

 

System skierowany jest zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak również do doradców finansowych, którzy chcą zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku. Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego inwestora. Wystarczy jedynie kilka konwersji w ciągu roku, aby zmienić spojrzenie na swoją inwestycję.

 

Misja Investhelp.pl – „Zmieniamy obliczę inwestycji. Edukacja, opieka, strategia”.

 

Firma powstała aby pomagać inwestorom w podejmowaniu ważnych finansowych wyborów. Odpowiednie przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne jest fundamentem niezbędnym do poruszania się po rynku finansowym. Dlatego na samym wstępie kładziemy nacisk na edukację, która jest pomijana w większości przypadków.

Drugim bardzo ważnym aspektem jest opieka, to dzięki niej inwestorzy czują się bezpieczniej. Wiedzą, że oprócz swoich działań są wspierani przez sztab profesjonalistów z Invest Help. Ostatnim elementem układanki jest strategia inwestycyjna. To ona zapewnia spójność poprzednich działań. Jest to zaawansowany system inwestycyjny dzięki któremu każdy jest w stanie zarabiać. Wymaga to jednak konsekwencji działania, jak i systematyczności.

Czym jest Strategia Invest Help?

Strategia Invest Help opiera się na tzw. sygnałach inwestycyjnych. Pojawiają się one zwykle w chwili odwracania trendu na rynkach i szybko uwzględniane są w wynikach rankingu.


Sygnały powstają na podstawie wielu wskaźników inwestycyjnych, np.: siły trendu, wzniesień czy dywergencji.

 

O zmianie sygnału system poinformuje Cię automatycznie, abyś mógł szybko poznać zmianę trendu i, jeśli chcesz, zareagować na nią zgodnie z najnowszym sygnałem Invest Help.

 

Czym są Rankingi Invest Help™?

Rankingi Invest HelpTM są kierunkowskazem inwestowania dla posiadaczy produktów inwestycyjnych opartych o fundusze inwestycyjne (np.: Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBank’u czy polisy inwestycyjne).


To dynamiczne listy funduszy zmieniające się wraz z sytuacją na rynkach. Możesz się nimi inspirować, oszczędzając tym samym czas na skomplikowaną analizę rynków i funduszy. W efekcie chronisz swoją inwestycję przed kryzysami i zarabiasz więcej!


 

Zaufało nam już wielu inwestorów, zarówno indywidualnych jak również instytucjonalnych – dołącz do tego grona i stań się wolny finansowo!


Nasi klienci mają dostęp do zaawansowanych narzędzi inwestycyjnych takich jak:

  • Rankingi Invest Help™ - stały dostęp do rankingów funduszy dla wybranych przez Ciebie platform inwestycyjnych.
  • Powiadomienia - powiadomienia e-mail i SMS w momencie zmiany rankingu funduszy.
  • Komentarze Rynkowe - materiały specjalne do najważniejszych wydarzeń z rynków światowych.
  • Stałe wsparcie - możliwość indywidualnych konsultacji oraz wsparcie merytoryczne.
  • Dostęp do wiedzy - otrzymujesz powiadomienia o nowych szkoleniach online organizowanych przez Invest Help.
  • Raporty z wyników - miesięczne podsumowania z zachowania indeksów giełdowych oraz wyników Strategii Invest Help.


Wejdź na Investhelp.pl i zobacz jak w prosty sposób można aktywnie zarządzać inwestując w fundusze inwestycyjne. W darmowym e-booku pokażemy czym są fundusze inwestycyjne od podszewki.

 

 

 

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo wyłącznie dla członków SII po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

Opinia biegłego rewidenta na temat raportu rocznego spółki to jeden z dokumentów, na który warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie