Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Koło Naukowe Makler

Koło Naukowe Makler jest organizacją studencką działającą na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Zrzesza ponad 100 studentów z różnych kierunków, wydziałów i lat, zainteresowanych szeroko pojętą tematyka inwestowania, ekonomią i zjawiskami gospodarczymi. Koło zostało zarejestrowane 3.11.1999r. i przez cały czas prowadzi działania mające na celu krzewienie wśród studentów prawidłowych zachowań inwestycyjnych.

 

Misją Koła Naukowego Makler jest pozyskiwanie i szerzenie wiedzy, rozumienie mechanizmów kierujących gospodarką oraz zdobywanie doświadczenia i wiedzy praktycznej. Mamy świadomość ze tylko ludzie dobrze przygotowani mogą sprawnie poruszać się w branży finansowej i być wartościowymi pracownikami oraz przedsiębiorcami. Jednym z głównych celów Koła Naukowego Makler jest zaznajomienie szerokiej liczby ludzi z samym pojęciem inteligencji finansowej, oraz budowanie jej podwalin. Działalność przy uczelni o tak długich tradycjach i międzynarodowej renomie daje nam możliwość współpracy nie tylko z doskonałą kadrą naukowo-dydaktyczną, ale także porozumiewania się z poważnymi przedsiębiorcami, czemu uczelnia sprzyja. Mamy świadomość, iż ekonomia jest ścisłe związana z działaniem branż wydobywczych, informatycznych czy wysokich technologii i na tym opieramy swoja przewagę w stosunku do jednostek studenckich działających w tej samej tematyce jednakże na ściśle ekonomicznych uczelniach. Bazujemy na grupie studentów posiadających pasję i bogatą wiedzę dlatego możemy realizować wiele odważnych projektów.

 

Więcej informacji: www.makler.zarz.agh.edu.pl  oraz  www.facebook.com/MaklerAGH

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Koło Naukowe Makler