Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Koło Naukowe Makler

Koło Naukowe Makler jest organizacją studencką działającą na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Zrzesza ponad 100 studentów z różnych kierunków, wydziałów i lat, zainteresowanych szeroko pojętą tematyka inwestowania, ekonomią i zjawiskami gospodarczymi. Koło zostało zarejestrowane 3.11.1999r. i przez cały czas prowadzi działania mające na celu krzewienie wśród studentów prawidłowych zachowań inwestycyjnych.

 

Misją Koła Naukowego Makler jest pozyskiwanie i szerzenie wiedzy, rozumienie mechanizmów kierujących gospodarką oraz zdobywanie doświadczenia i wiedzy praktycznej. Mamy świadomość ze tylko ludzie dobrze przygotowani mogą sprawnie poruszać się w branży finansowej i być wartościowymi pracownikami oraz przedsiębiorcami. Jednym z głównych celów Koła Naukowego Makler jest zaznajomienie szerokiej liczby ludzi z samym pojęciem inteligencji finansowej, oraz budowanie jej podwalin. Działalność przy uczelni o tak długich tradycjach i międzynarodowej renomie daje nam możliwość współpracy nie tylko z doskonałą kadrą naukowo-dydaktyczną, ale także porozumiewania się z poważnymi przedsiębiorcami, czemu uczelnia sprzyja. Mamy świadomość, iż ekonomia jest ścisłe związana z działaniem branż wydobywczych, informatycznych czy wysokich technologii i na tym opieramy swoja przewagę w stosunku do jednostek studenckich działających w tej samej tematyce jednakże na ściśle ekonomicznych uczelniach. Bazujemy na grupie studentów posiadających pasję i bogatą wiedzę dlatego możemy realizować wiele odważnych projektów.

 

Więcej informacji: www.makler.zarz.agh.edu.pl  oraz  www.facebook.com/MaklerAGH

Zobacz również:

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

Price Action Day to wydarzenie poświęcone metodzie analizy ceny Price Action na rynku walutowym, akcyjnym oraz kontraktów terminowych na indeksy i surowce, które już 21 października zagości w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Czterech ekspertów rynkowych przez cały dzień będzie prezentował inwestorom indywidualnym zagadnienia związane z popularną strategią Price Action bazującą na najpopularniejszych formacjach świecowych.

Zobacz więcej

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

Spółka opublikowała szacunkowe wyniki uzyskane w III kw. 2017 roku. Zysk EBITDA wyniósł 500 mln zł wobec 439 mln zł przed rokiem, co oznacza wzrost o 13,9%.

Zobacz więcej

Koło Naukowe Makler