Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Podyplomowe Studia Relacji Inwestorskich w Szkole Głównej Handlowej

Trwają zapisy na IV edycję Podyplomowych Studiów Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej SZKOŁY GŁÓWNEJ HANDLOWEJ  w Warszawie oraz Martis CONSULTING.


Szkoła Główna Handlowa wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom rynku w zakresie kształcenia opracowała unikalny i pierwszy w Polsce program studiów. Został on opracowany przez Katedrę Teorii Systemu Rynkowego działającą w ramach Kolegium Zarządzania i Finansów SGH oraz partnera merytorycznego kierunku - Martis CONSULTING. Patronem studiów jest także: "Forbes", którego redaktorzy będą prowadzić zajęcia ze studentami.


Grono wykładowców stanowią pracownicy naukowi Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, eksperci i twórcy polskiego rynku kapitałowego oraz praktycy zajmujący się relacjami inwestorskimi.  Wiedzą i doświadczeniem dzielą się między innymi: były przewodniczący KNF dr Stanisław Kluza, były prezes GPW dr Wiesław Rozłucki, wiceprezes GPW Beata Jarosz, prezes Grupy LOTOS Paweł Olechnowicz, wiceprezes PricewaterhouseCoopers Jacek Socha, były prezes PGE Systemy Konrad Kobylecki oraz prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych Jarosław Dominiak.


- Zajęcia prowadzone będą więc przez najlepszych ekspertów i praktyków rynku kapitałowego w Polsce - mówi kierownik studiów dr Ireneusz Dąbrowski. Studia adresowane są przede wszystkim do kadry kierowniczej i specjalistycznej przedsiębiorstw notowanych na GPW oraz wszystkich osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu budowania relacji inwestorskich, oraz komunikacji finansowej na polskim rynku kapitałowym.


- Nasza firma w szerokim zakresie prowadzi działalność edukacyjną. Oprócz współpracy z SGH jesteśmy jedyną agencją PR w Polsce posiadającą status EduPartnera GPW. Specjalizujemy się w treningach z zakresu komunikacji z rynkiem kapitałowym, obowiązkach informacyjnych, relacjach inwestorskich i ładzie korporacyjnym. Szkolimy zarówno przedstawicieli spółek, jak i pracowników innych firm PR - podkreśla Dariusz Jarosz prezes Martis CONSULTING.


Studia mają za zadanie nie tylko przekazywać szeroką wiedzę, ale także skłaniać do poszukiwania nowych, unikalnych koncepcji komunikacji z rynkiem kapitałowym. Kolejni fachowcy, którzy znajda się w wąskim gronie absolwentów nie powinni mieć problemów ze znalezieniem pracy w zakresie PR Finansowego i Relacji Inwestorskich.


Więcej informacji: www.relacjeinwestorskie.edu.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Podyplomowe Studia Relacji Inwestorskich w Szkole Głównej Handlowej
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie