Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Premiera ostatniego odcinka serii "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie"

 

 

O inwestowaniu w TVP

 

Premiera ostatniego odcinka serii „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie”

 

Już we wtorek, 8 października, o godzinie 21.55, TVP 1 zabierze nas po raz ostatni w podróż po świecie giełdowych inwestycji, w trzecim już odcinku serii „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie”.

 

W programie dowiemy się m.in., jaką strategię inwestycyjną przyjąć, żeby zminimalizować ryzyko strat. Ponieważ kupno akcji to dopiero początek. Prawdziwa przygoda zaczyna się na dobre później. I choć niektórzy twierdzą, że „jeśli jest ryzyko jest zabawa” – to z drugiej strony – „przezorny zawsze ubezpieczony”.

 

Seria „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie” to nowatorskie podejście do edukacji.  . Wraz z prowadzącym program – Maciejem Kurzajewskim poznajemy trudne zagadnienia na temat giełdy, wyjaśnione w lekki i zabawny sposób, przy wykorzystaniu licznych grafik łączących świat realny ze światem animacji.

 

Po zakończeniu emisji ostatniego odcinka w TVP na portalu www.AkcjonariatObywatelski.pl ogłoszony zostanie konkurs z nagrodami dla uważnych widzów całej serii.

 

 

 

Program zrealizowany został w ramach kampanii edukacyjnej „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie”.

 

Akcjonariat Obywatelski

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Premiera ostatniego odcinka serii "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie"
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie