Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

II Konferencja Międzynarodowa "Rynek obligacji Polski"

Program Konferencji precezyjnie zgadza się z aktualną agendą: globalizacja polskiego rynku kapitałów, właściwości strategii kraju w zarządzaniu długiem skarbowym, realizacja polityki pieniężnej, problemy reformowania systemu finansowego itp. Osobne panele poświęcone kwestiom korporacyjnego finansowania dłużnego, profesjonalnego zarządzania portfelem obligacji i najbardziej istotnym ryzykom rynku dłużnego Polski.

 

Wysoki poziom Konferencji potwierdza się przez staranną selekcję prelegentów i tematów ich wystąpień, co pozwoli spojrzeć na ten sam problem tak z punktu widzenia emitenta i agenta emisji, jak z punktu widzenia zarządzającego portfelem.

 

Konferencja „Rynek obligacji Polski” oferuje unikalne możliwości nawiązania nowych znajomości i komunikacji osobistej. Po zakończeniu Konferencji odbędzie się przyjęcie.

Konferencja odbędzie się pod patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i BondSpot, a także przy wsparciu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych i Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. Wydarzenie jest sponsorowane przez Grant Thornton, DI Investors i Fitch Polska.

 

Udział w Konferencji jest płatny i wynosi 900 złotych. Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przyznajemy rabat 10%. Dla skorzystania z zniżki należy zaznaczyć członkostwo w SII w komentarzach do formularza rejestracji online.

 

Dodatkowe informacje dostępne u przedstawicieli Cbonds:

 

Agenda, sponsoring: Konstantin Emelin:

emelin@cbonds.info, +7 812 336 9721 * 221

 

Rejestracja uczestników: Elena Mokrycka:

elena@cbonds.info, +7 812 336 9721 * 104

 

Zapraszamy!

 

Polish Bond Market

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

II Konferencja Międzynarodowa "Rynek obligacji Polski"
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie