Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Giełda dla Warszawy

17 sierpnia br. Giełda Papierów Wartościowych organizuje w Warszawie otwarty koncert,               w którym wystąpi znakomity francuski zespół „Les Tambours du Bronx”oraz Lech Janerka, doskonały polski muzyk rockowy, kompozytor i autor tekstów.

 

Koncert zainauguruje cykl działań GPW i innych podmiotów rynku kapitałowego na rzecz Warszawy i jej mieszkańców pod hasłem „Kapitalna Warszawa”. Z udziałem obu znakomitych wykonawców pragniemy stworzyć spektakularne widowisko artystyczne będące połączeniem muzyki, obrazu i światła, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Będzie to wyjątkowe wydarzenie muzyczne i kulturalne, które poprzez wspólną zabawę przybliży uczestnikom rynek finansowy oraz funkcjonowanie instytucji będących Partnerami koncertu.

 

Lech Janerka

 

Do udziału w imprezie zapraszamy nie tylko sympatyków Giełdy – inwestorów, partnerów, przedstawicieli instytucji rynku kapitałowego oraz media, ale przede wszystkim – zgodnie z otwartą formułą imprezy - mieszkańców Warszawy, turystów licznie odwiedzających miasto, fanów obu zespołów i wszystkich zainteresowanych udziałem w wyjątkowym koncercie i świetnej zabawie.

 

Wśród partnerów imprezy znajdzie się giełda NYSE Euronext – strategiczny partner GPW               w obszarze technologii i biznesu, z którym realizujemy szereg kluczowych dla rozwoju rynku projektów. Wśród nich najistotniejszy to wspólne wdrożenie na GPW nowego systemu transakcyjnego UTP, które z sukcesem nastąpiło w kwietniu tego roku i jest fundamentem dalszego długofalowego partnerstwa obu giełd. 

 

Les Tambours du Bronx

 

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Ambasador Francji i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

 

Patronami koncertu są m.in. Akcjonariat Obywatelski, Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa i Instytut Francuski.

 

Koncert rozpocznie się o godz.18.00 na Dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego przy Rondzie Charlesa de Gaulle’a.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Wstęp wolny.

 

Kontakt:

Szczegółowych informacji udzieli Pani Hanna Szczepańska, GPW, tel. 22 537 79 25, hanna.szczepanska@gpw.pl

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Giełda dla Warszawy