Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Plebiscyt na Giełdową Spółkę Roku 2012

Już po raz trzeci portal Inwestycje.pl zaprasza do wzięcia udziału w plebiscycie na najciekawszą spółkę – tym razem 2012 roku. Czytelnicy i zarazem inwestorzy giełdowi wybiorą najlepsze debiuty oraz inwestycje na rynku GPW i NewConnect.

 

Kryzys znacząco wpłynął na rynki akcji. Spowolnienie dotknęło zarówno firmy, jak i inwestorów, co można zaobserwować na obu parkietach. W 2011 r. lista spółek na GPW wydłużyła się o 38 nowych podmiotów, a na rynku NewConnect zadebiutowało prawie 170 spółek. Natomiast w 2012 r. było to odpowiednio jedynie 19 i 89 debiutów, a zatem aż o połowę mniej niż w roku poprzednim.

 

Czytelnicy portalu Inwestycje.pl staną przed trudnym wyzwaniem. Będą musieli zadecydować, które spółki mogły poszczycić się najlepszymi relacjami inwestorskimi, które osiągnęły najlepsze zyski, a  także, które najlepiej radzą sobie z kryzysem. Wybiorą również debiut roku 2012 oraz ocenią, która spółka ma najlepsze perspektywy rozwoju.

 

Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy odwiedzić stronę i odpowiedzieć na kilka krótkich pytań.

 

Spośród spółek wytypowanych przez naszych Czytelników, Kapituła Plebiscytu wybierze 20 emitentów – po 10 z rynku głównego i alternatywnego.

 

WallStreetNa uczestników, którzy wezmą udział w Plebiscycie na Giełdową Spółkę Roku 2012 i najlepiej uzasadnią swój wybór, czekają oczywiście ciekawe nagrody w postaci 4 zaproszeń na Konferencję WallStreet 17 (bez noclegu i wyżywienia), która odbędzie się w Karpaczu w dniach 07-09 czerwca 2013 roku oraz książki wydawnictwa HELION/Onepress.

 

Sponsorami plebiscytu są kantoronline.pl oraz wydawnictwo HELION/Onepress.

 

Partnerem Honorowym plebiscytu jest 

SII

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: IPO.pl, Magazyn Manager, Gazeta Bankowa, miesięcznik Trend, miesięcznik Kapitałowy oraz portal Banking-Magazine.pl.

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

Plebiscyt na Giełdową Spółkę Roku 2012
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie