Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wybierz z nami "Herosów Rynku Kapitałowego"!

Warto promować i nagradzać firmy spełniające najwyższe standardy w komunikacji z inwestorami oraz osoby przyczyniające się do zwiększenia wiedzy nt. rynku kapitałowego i jego przejrzystości. W tym celu Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych po raz kolejny zorganizowało konkurs, który zakończy się wyłonieniem spółki giełdowej i dziennikarza godnego określenia mianem „Herosa Rynku Kapitałowego”.

 

Nominowani do otrzymania tytułu "Herosa Rynku Kapitałowego":

Wśród dziennikarzy :

  • Tomasz Jóźwik
  • Robert Stankiewicz
  • Przemysław Tychmanowicz
  • Katarzyna Kucharczyk
  • Robert Stanilewicz

 Wśród spółek:

 

  • Lubelski Węgiel „BOGDANKA” S.A.
  • TAURON Polska Energia S.A.
  • Kruk S.A.
  • Powszechny Zakład Ubezpieczeniowy S.A.
  • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Zapraszamy do głosowania! Konkursu trwa do 24 maja 2013 r.

 

Zagłosuj i wygraj nagrody!

Pomóż nam wybrać "Herosów Rynku Kapitałowego"!

 

FORMULARZ KONKURSOWY

 

Wśród osób, które oddadzą głos w konkursie rozlosujemy 3 darmowe udziały w konferencji WallStreet 17 w opcji bez zakwaterowania i wyżywienia.

 

Oceny dokonują inwestorzy indywidualni poprzez oddanie głosu w formularzu konkursowym zamieszczonym na stronie internetowej SII (www.sii.org.pl).

 

Konkurs zakończony zostanie ogłoszeniem werdyktu podczas Konferencji WallStreet 17, odbywającej się w dniach 7-9 czerwca 2013 roku w Karpaczu.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

 

W poprzedniej edycji konkursu, tytuł "Herosa Rynku Kapitałowego" spośród nominowanych dziennikarzy zdobył Rafał Hirsch, dziennikarz TVN CNBC. Nagrodę w jego imieniu odebrał Roman Młodkowski, Dyrektor i Redaktor Naczelny TVN CNBC.

Spośród spółek zwycięzcą została Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., a nagrodę odebrała Beata Jarosz, Członek Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

HRK   HRK

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Wybierz z nami "Herosów Rynku Kapitałowego"!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie