Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Oceń relacje inwestorskie spółek!

Od tygodnia na portalu Bankier.pl można oddać głos w sondzie oceniającej relacje inwestorskie konkretnych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz NewConnect.

 

To wspaniała okazja, żeby docenić spółki prowadzące przejrzystą politykę informacyjną oraz wskazać te, których relacje inwestorskie pozostawiają wiele do życzenia.

Żeby wziąć udział w sondzie, wystarczy wejść na profil wybranej spółki na Bankier.pl i zagłosować. Po zakończeniu badania, między innymi na podstawie wyników sondy, powstanie specjalny raport Bankier.pl dostępny dla użytkowników Bankier.pl oraz członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

Wejdź na stronę Bankier.pl i oceń relacje inwestorskie spółek notowanych na GPW i NewConnect

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Oceń relacje inwestorskie spółek!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie