Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Global BD Trading

 

Global BD Trading to dynamicznie rozwijająca się firma założona przez traderów z myślą o traderach. Specjalizujemy się w handlu instrumentami finansowymi na polskich oraz amerykańskich rynkach giełdowych. Prowadzimy liczne szkolenia z zakresu rynków kapitałowych zarówno dla osób początkujących jak i osób zaawansowanych. Świadczymy usługi consultingowe z zakresu rynków kapitałowych. Pomagamy w pozyskaniu kapitału dla spółek.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako doświadczeni traderzy wiemy że najważniejsza jest praktyka dlatego kładziemy duży nacisk aby każde ze szkoleń możliwie jak najbardziej odzwierciedlało rzeczywistą sytuacje rynkową. Nasze szkolenia prowadzone z wykorzystaniem platform transakcyjnych z dostępem do rynku w czasie rzeczywistym.

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 • 15% zniżki na szkolenie oferowane przez Global BD Trading

 

ZOSTAŃ TRADEREM NA WALL STREET

Global BD Trading jako najlepsze centrum szkoleniowe dla Traderów w Polsce i lider rynku proprietary trading zaprasza Cię na szkolenie:

„PROFESJONALNY DAY TRADER” – 1 Miesięczne

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu rynków kapitałowych zarówno dla osób początkujących jak i osób zaawansowanych.

Szkolenia prowadzone w formie warsztatów praktycznych pod okiem doświadczonych Traderów z wieloletnią praktyką na rynkach finansowych.

 

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia?

 

Jako doświadczeni Traderzy wiemy że najważniejsza jest PRAKTYKA dlatego kładziemy duży nacisk aby każde ze szkoleń prowadzone było w trybie LIVE TRADING.
Profesjonalny Day Trader – 1M to 140 godzin warsztatów live trading na profesjonalnym stanowisku traderskim gdzie sprawdzisz w praktyce zdobyte umiejętności. Wszystko to pod okiem doświadczonych Traderów.


Ukończyłeś szkolenie? Otrzymasz specjalnie dedykowaną dla Ciebie ofertę Remote Trading.


Dla kogo szkolenie?

 

Szkolenie dla osób dysponujących ograniczonym czasem, a chcących zostać Traderem.
Każdy kto ukończy szkolenie ma możliwość rozpoczęcia współpracy z naszym biurem tradingowym na zasadach Remote Trading lub Arcade Trading.
Ze szkolenia może skorzystać każdy bez względu na stopień zaawansowania.

 

Co konkretnie otrzymujesz?


Całe szkolenie prowadzone w trybie LIVE TRAIDNG pod okiem doświadczonych Traderów. Szkolenie odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 15-22.


Tylko u nas poznasz strategie wykorzystywane przez profesjonalnych Traderów i zastosujesz je w praktyce.


Szkolenie ma na celu zaopatrzyć Cię w niezbędne narzędzia i umiejętności do osiągnięcia sukcesu na światowych rynkach finansowych.


Dzięki współpracy z partnerami z USA zapewniamy dostęp do największych rynków giełdowych świata: NYSE, AMEX, NASDAQ .


Dzięki nam masz możliwość nauki i pracy na najlepszej platformie transakcyjnej na świecie SterlingPro, wykorzystywanej przez profesjonalnych Traderów i fundusze inwestycyjne na całym świecie.


Proces szkoleniowy przygotowaliśmy we współpracy z międzynarodowymi liderami w dziedzinie tradingu, w oparciu o najwyższe standardy i metody stosowane w światowych stolicach rynków kapitałowych: Nowy York i Londyn.


Dokonamy dokładnej analizy wideo Twoich zagrań.


Nauczysz się rozwijać i kontrolować osobistą dyscyplinę tradingową oraz stworzysz i rozwiniesz swój indywidualny trading plan.


Zakres wiedzy

 

 • Poznasz prawidłowe podejście do dnia tradingowego, od samego początku będziesz posiadał przewagę nad pozostałymi uczestnikami rynku.
 • Poznasz mechanizmy rządzące rynkami kapitałowymi oraz na czym polega fenomen konkurencyjności amerykańskich rynków giełdowych.
 • Dowiesz się co to jest ECN i Dark Pool, jaką pełnią funkcję i jak je skutecznie wykorzystywać podczas tradingu.
 • Nauczysz się interpretować oraz reagować na dane ekonomiczne. Zobaczysz ich wpływ na największe rynki giełdowe świata.
 • Poznasz narzędzia pracy profesjonalnego Tradera.
 • Dowiesz co to jest Tape Reading i wykorzystasz go w praktyce.
 • Nauczysz się prawidłowo i skutecznie analizować wykresy.
 • Pokażemy Ci jak poprawnie szukać i dobierać spółki do gry.
 • Pokażemy Ci jak identyfikować poziomy wsparcia (popytu) i oporu (podaży).
 • Poznasz strategie wykorzystywane przez profesjonalnych Day Traderów.
 • Otrzymasz wskazówki dotyczące otwierania i zamykania pozycji.
 • Poznasz aspekty psychologii tradingu.
 • Nauczysz się jak prawidłowo zarządzać kapitałem. Kiedy i w jaki sposób zabezpieczać oraz prowadzić prawidłowo pozycje.


Dodatkowo

 

Otrzymasz dostęp do swojej historii tradingu wraz z nagraniami wideo wszystkich sesji oraz będziesz uczestniczył w cotygodniowych odprawach i analizach naszych Day Traderów

 

Jak skorzystać ze zniżki?

W celu uzyskania zniżki, należy przesłać e-mail na adres biuro@global-bdtrading.pl z i imieniem i nazwiskiem. Uwaga, zniżka SII nie kumuluje się z innymi zniżkami.

 

Terminy szkoleń

Szkolenia odbywają się cyklicznie w tygodniu i weekendy w każdym miesiącu. Informację na temat najbliższych szkoleń można uzyskać kontaktując się mailowo na adres :

biuro@global-bdtrading.pl

 

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

15.12.2017, Felietony

Ostatnie dni na wpłatę na IKE, IKZE i na optymalizację podatkową w 2017 roku

15.12.2017, Felietony

Ostatnie dni na wpłatę na IKE, IKZE i na optymalizację podatkową w 2017 roku

Koniec roku blisko, zostało dosłownie kilka dni, aby pomyśleć o podatkach, które za 2017 rok będziemy płacili w kwietniu, jak również o emeryturze na którą przejdziemy za kilka lub kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

Zobacz więcej

Logo SII