Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Global BD Trading

 

Global BD Trading to dynamicznie rozwijająca się firma założona przez traderów z myślą o traderach. Specjalizujemy się w handlu instrumentami finansowymi na polskich oraz amerykańskich rynkach giełdowych. Prowadzimy liczne szkolenia z zakresu rynków kapitałowych zarówno dla osób początkujących jak i osób zaawansowanych. Świadczymy usługi consultingowe z zakresu rynków kapitałowych. Pomagamy w pozyskaniu kapitału dla spółek.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako doświadczeni traderzy wiemy że najważniejsza jest praktyka dlatego kładziemy duży nacisk aby każde ze szkoleń możliwie jak najbardziej odzwierciedlało rzeczywistą sytuacje rynkową. Nasze szkolenia prowadzone z wykorzystaniem platform transakcyjnych z dostępem do rynku w czasie rzeczywistym.

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 • 10% zniżki na szkolenie oferowane przez Global BD Trading

 

ZOSTAŃ TRADEREM NA WALL STREET

Global BD Trading jako najlepsze centrum szkoleniowe dla Traderów w Polsce i lider rynku proprietary trading zaprasza Cię na szkolenie:

„PROFESJONALNY DAY TRADER” – 1 Miesięczne

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu rynków kapitałowych zarówno dla osób początkujących jak i osób zaawansowanych.

Szkolenia prowadzone w formie warsztatów praktycznych pod okiem doświadczonych Traderów z wieloletnią praktyką na rynkach finansowych.

 

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia?

 

Jako doświadczeni Traderzy wiemy że najważniejsza jest PRAKTYKA dlatego kładziemy duży nacisk aby każde ze szkoleń prowadzone było w trybie LIVE TRADING.
Profesjonalny Day Trader – 1M to 140 godzin warsztatów live trading na profesjonalnym stanowisku traderskim gdzie sprawdzisz w praktyce zdobyte umiejętności. Wszystko to pod okiem doświadczonych Traderów.


Ukończyłeś szkolenie? Otrzymasz specjalnie dedykowaną dla Ciebie ofertę Remote Trading.


Dla kogo szkolenie?

 

Szkolenie dla osób dysponujących ograniczonym czasem, a chcących zostać Traderem.
Każdy kto ukończy szkolenie ma możliwość rozpoczęcia współpracy z naszym biurem tradingowym na zasadach Remote Trading lub Arcade Trading.
Ze szkolenia może skorzystać każdy bez względu na stopień zaawansowania.

 

Co konkretnie otrzymujesz?


Całe szkolenie prowadzone w trybie LIVE TRAIDNG pod okiem doświadczonych Traderów. Szkolenie odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 15-22.


Tylko u nas poznasz strategie wykorzystywane przez profesjonalnych Traderów i zastosujesz je w praktyce.


Szkolenie ma na celu zaopatrzyć Cię w niezbędne narzędzia i umiejętności do osiągnięcia sukcesu na światowych rynkach finansowych.


Dzięki współpracy z partnerami z USA zapewniamy dostęp do największych rynków giełdowych świata: NYSE, AMEX, NASDAQ .


Dzięki nam masz możliwość nauki i pracy na najlepszej platformie transakcyjnej na świecie SterlingPro, wykorzystywanej przez profesjonalnych Traderów i fundusze inwestycyjne na całym świecie.


Proces szkoleniowy przygotowaliśmy we współpracy z międzynarodowymi liderami w dziedzinie tradingu, w oparciu o najwyższe standardy i metody stosowane w światowych stolicach rynków kapitałowych: Nowy York i Londyn.


Dokonamy dokładnej analizy wideo Twoich zagrań.


Nauczysz się rozwijać i kontrolować osobistą dyscyplinę tradingową oraz stworzysz i rozwiniesz swój indywidualny trading plan.


Zakres wiedzy

 

 • Poznasz prawidłowe podejście do dnia tradingowego, od samego początku będziesz posiadał przewagę nad pozostałymi uczestnikami rynku.
 • Poznasz mechanizmy rządzące rynkami kapitałowymi oraz na czym polega fenomen konkurencyjności amerykańskich rynków giełdowych.
 • Dowiesz się co to jest ECN i Dark Pool, jaką pełnią funkcję i jak je skutecznie wykorzystywać podczas tradingu.
 • Nauczysz się interpretować oraz reagować na dane ekonomiczne. Zobaczysz ich wpływ na największe rynki giełdowe świata.
 • Poznasz narzędzia pracy profesjonalnego Tradera.
 • Dowiesz co to jest Tape Reading i wykorzystasz go w praktyce.
 • Nauczysz się prawidłowo i skutecznie analizować wykresy.
 • Pokażemy Ci jak poprawnie szukać i dobierać spółki do gry.
 • Pokażemy Ci jak identyfikować poziomy wsparcia (popytu) i oporu (podaży).
 • Poznasz strategie wykorzystywane przez profesjonalnych Day Traderów.
 • Otrzymasz wskazówki dotyczące otwierania i zamykania pozycji.
 • Poznasz aspekty psychologii tradingu.
 • Nauczysz się jak prawidłowo zarządzać kapitałem. Kiedy i w jaki sposób zabezpieczać oraz prowadzić prawidłowo pozycje.


Dodatkowo

 

Otrzymasz dostęp do swojej historii tradingu wraz z nagraniami wideo wszystkich sesji oraz będziesz uczestniczył w cotygodniowych odprawach i analizach naszych Day Traderów

 

Jak skorzystać ze zniżki?

W celu uzyskania zniżki, należy przesłać e-mail na adres biuro@global-bdtrading.pl z i imieniem i nazwiskiem. Uwaga, zniżka SII nie kumuluje się z innymi zniżkami.

 

Terminy szkoleń

Szkolenia odbywają się cyklicznie w tygodniu i weekendy w każdym miesiącu. Informację na temat najbliższych szkoleń można uzyskać kontaktując się mailowo na adres :

biuro@global-bdtrading.pl

 

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie