Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Polsko-Ukraińskie Forum Giełdowe

Forum odbędzie się w dniu 6 marca 2013 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uroczyste otwarcie Forum rozpocznie się o godz. 9.00.

 

Do uczestnictwa w Forum zaproszeni zostali przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki RP, Ministerstwa Gospodarki Ukrainy, Ministerstwa Rolnictwa Ukrainy, Administracji Podatkowej Ukrainy, Zarządu GPW, przedstawiciele Zarządów ukraińskich spółek giełdowych, doradców prawnych, audytorów, brokerów; inwestorów instytucjonalnych i analityków.

 

W trakcie Forum zaprezentowane zostaną trzy wiodące panele tematyczne, obejmujące między innymi problematykę makroekonomiczną, przemysłową oraz rolno-spożywczą w kontekście specyfiki oraz zmian zachodzących na rynku ukraińskim. Forum będzie także optymalną platformą dla omówienia obecnej sytuacji oraz perspektywy rozwojowej sektorów, reprezentowanych przez ukraińskie spółki notowane na GPW.

 

Aktywność ukraińskich podmiotów gospodarczych na GPW charakteryzuje się tendencją wzrostową, co stwarza realne przesłanki dla długoterminowych relacji, jak i szerokiej dyferencjacji branżowej reprezentowanych przez nich sektorów gospodarki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Programem

Polsko-Ukraińskiego Forum Giełdowego.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie swojego udziału na stronie PUIG. 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Polsko-Ukraińskie Forum Giełdowe
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie