Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Market Masters Meeting - zniżka dla członków SII

Metodologia Volume Spread Analysis (VSA), o której ostatnio tak wiele się słyszy polega na analizie ceny oraz wolumenu jaki się w danym zakresie czasowym pojawił. Dzięki temu możemy zauważyć brak równowagi między popytem a podażą.

 

Okazuje się, że rynki nie są tak nieprzewidywalne jak dotąd uważano. Czy rynki są rzeczywiście manipulowane przez Smart Money?

 

Rynek jest przebiegły, wiele razy, gdy kupisz na fali dobrych wiadomości, stracisz tylko pieniądze a gdy pojawiają się złe wiadomości, sprzedajesz a zaraz po tym rynek idzie w górę. Wszystko to, ponieważ Smart Money rozumieją zachowanie tłumu i używają tego jako przewaga nad tłumem!”

Tom Williams

 

 

 

Data i miejsce: 9-10 marca 2013 r., Warszawa

 

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję poznać, bez konieczności podróżowania do Nowego Jorku czy Londynu, wiedzę z pierwszej ręki.  Na szkoleniu zostanie przedstawiona ideologia Volume Spread Analysis w kontekście praktycznego jej wykorzystania.  Pokazane tam będą metody, jak wykorzystać sygnały generowane przez VSA  w połączeniu z innymi teoriami, takimi jak Teoria Fal Elliott’a czy geometria rynku do gry w harmonii ze Smart Money.

 

Prelegenci:

 

 
Rafał Glinicki   Gavin Holmes

Więcej informacji o prelegentach

 

Na szkoleniu Market Masters Meeting otrzymasz wiedzę z najwyższej półki, nigdy dotąd nie przekazanej w tak przystępnej formie! Każda godzina szkolenia jest wypełniona po brzegi wiedzą - tylko i wyłącznie z praktycznego ujęcia!

 

Więcej informacji:

www.vsatrader.eu

 

Cena podstawowa konferencji - 1450 zł

Cena specjalna dla członków SII - 960 zł 

 

Uwaga! Ta konferencja jest tańsza dla członków SII.

Zapisz się teraz do Stowarzyszenia, a oszczędzisz przynajmniej 100 zł!

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Market Masters Meeting - zniżka dla członków SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie