Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kurs Inwestora Jednosesyjnego - rozpoczęcie rekrutacji

Rozpoczęła się rekrutacja na Kurs Inwestora Jednosesyjnego. To propozycja dla osób, które chcą zdobyć wiedzę jak samodzielnie pomnażać kapitał.

Celem kursu jest przygotowanie słuchaczy do inwestowania na rynku kapitałowym. W ramach kursu wyjaśnione zostaną różne techniki inwestowania jednosesyjnego i zasady ich skutecznego wykorzystania.

Adresatami kursu są osoby zainteresowane rozwijaniem umiejętności związanych z podejmowaniem decyzji inwestycyjnych bez względu na aktualnie wykonywany zawód czy zajmowane stanowisko. Nie trzeba być ekspertem, ani wybitnym znawcą finansów. Kurs wprowadzi słuchaczy w tajniki bezpiecznego inwestowania.

Prowadzący:

dr hab. Mariusz Czekała, wykładowca prof. UE - specjalista z zakresu rynków kapitałowych Ryszard Nowakowski, profesjonalny trader rynków terminowych, na co dzień pracujący w Chicago, od 1998 r. JP futures i infinity future.


Partnerem kursu jest FTMC - firma doradczo-konsultingowa działającą od wielu lat na rynku amerykańskim, specjalizująca się w analizie i audycie zachowań traderów na rynku futures.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie:
http://wsb.pl/wroclaw/kurs-inwestora-jednosesyjnego 

Aby uzyskać zniżkę (100zł) członkowie SII wysyłając zgłoszenie na adres
e-mail: dso@wsb.wroclaw.pl w mailu powinni potwierdzić swoje aktualne członkostwo.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Kurs Inwestora Jednosesyjnego - rozpoczęcie rekrutacji
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie