Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

IV Edycja Konferencji "Mistrzowie Rynku"

"Maksymalizuj swoje zyski, minimalizuj swój żal" to maksyma Joe DiNapolego, która jest tematem przewodnim IV edycji konferencji Mistrzowie Rynku organizowanej przez Akademię Inwestora. To także idealne motto na podejście do życia i inwestycji, które pasuje do Joe. Co mogę o nim powiedzieć? Weteran rynków z ponad 40-letnim doświadczeniem.  Na co dzień żyjący w Tajlandii, do której przeniósł się z USA, bo jak stwierdził "Ameryka jest za czysta..." Jaki jest? Do tej pory nie wiem.... Ekstrawagancki, nieobliczalny, wyrafinowany i nad wyraz skuteczny w tym co robi. Czy komplementem jest to, że na mojej prywatnej liście to absolutny numer 1 spośród mistrzów rynku, z jakimi miałem zaszczyt obcować? Zapewne tak, ale wróćmy do początku.

A wszystko zaczęło się w 2009 r....

Nasz pierwszy kontakt miał miejsce latem 2009 r. Właśnie wystartował nasz samolot, przed nami tysiące kilometrów i jeden cel. Prywatny coaching z Joe DiNapolim. Na początku myślałem, że to tylko jeden dzień nauki.  Potem, że to aż setki wykresów do zgłębienia. Od pierwszego kontaktu wiedziałem, że nie będzie to kolejne miłe spotkanie, z którego nic nie wynika. Joe pokazał się jako człowiek niecierpiący stwierdzenia: „ale". Jak mu powiedziałem „ale", dostałem ripostę "żadnych, ale!!" i miał zupełną rację, bo całkowicie rozwiewa wszelkie wątpliwości.

 

Joe DiNapoli

W trakcie nauki operował precyzyjnymi przykładami jak i metodologią, całość zawsze potwierdzona ogromną gamą ćwiczeń. W międzyczasie kierował uwagę na niuanse, które rzeczywiście robią różnicę, odkrywając przed nami arkana swego potężnego doświadczenia, a jest ono ogromne. Ponad 40 lat ciągłej obecności na rynkach całego świata ibadań nad skutecznymi narzędziami, z których wiele sam opracował i opatentował, budzi mój nieskrywany podziw. Terminologia stworzona przez Joe na stałe weszła do słownika inwestorów posługujących się analizą rynków finansowych.

 

Metody, jakie prezentował oraz techniki, jakie nam przekazał spowodowały, że było to najlepsze i zarazem najtańsze szkolenie, w jakim brała udział część naszego zespołu! Chodzi oczywiście o  stosunek, jakości do ceny.

 

Czego nas nauczył Joe? Bardzo wielu kwestii, które są kluczowe przy zyskownym inwestowaniu, a o których w ogóle się nie mówi! Czasem detali, które budują niezwykłą przewagę na rynku. Udowodnił, że łącząc proste metody i wiedzę o rynkach można przez lata odnosić wymierne korzyści. Z niezwykłą precyzją Joe potrafi wyznaczać punkty zwrotne na rynku, co udowodnił przed moimi oczami. Szybko oswoiłem się z pojęciami, takimi jak poziomy DiNapolego, zgęszczenia, zbieżności, punkty docelowe, węzły, MACD Predictor, ponieważ Joe jest również bardzo dobrym nauczycielem, który potrafi przekazywać swoją wiedzę. Wspominałem już, że Joe jest ekscentrykiem? Nazwy takie jak strategie bułki z masłem, krzaków, bonsai, formacja grubasa, czy metody sapera również o tym świadczą, ale jak sam powtarzał ważniejsze jest zrozumienie samej metodologii postępowania niż nazewnictwo. Zaskoczył mnie również tym, że facet posiadający techniczne wykształcenie był tak doskonałym psychologiem rozumiejącym psychikę inwestora. To spowodowało, że z matrixa finansowego wyłoniła się niezwykle jasna i skuteczna logika postępowania na rynkach.

 

Od tego czasu minęło ponad trzy lata i w końcu powstała okazja, by ponownie zaprosić go do Polski. Dzięki pomocy Piotra Greli, jedynego eksperta Joe w Polsce, udało nam się wynegocjować świetne warunki współpracy dla uczestników.

 

Joe DiNapoli

Już 20 kwietnia Joe DiNapoli odwiedzi Polskę i będzie to najważniejsze wydarzenie giełdowe tego roku. Poprowadzi swój warsztat, skierowany do wszystkich inwestorów zainteresowanych   pomnażaniem swojego kapitału na rynkach finansowych. Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie, metody krótko- i długoterminowe, rynek akcji, Forex, towary, kontrakty czy ETF-y. Materiał ten do tej pory był prezentowany tylko na zaawansowanych coachingach, prowadzonych przez Joe niezwykle rzadko. Okazja jest więc wyjątkowa, by przestać błądzić i uczyć się od najlepszych.

 

Osobiście rekomenduję Joe DiNapolego jako eksperta nr 1 spośród tych, których było dane mi spotkać. Także fantastycznego człowieka, który urzekł mnie swoją skromnoscią, pokorą i ogromną wiedzą. Pisze to człowiek, który na swej drodze spotkał osobiście i poznał kilku absolutnych Mistrzów Rynków.

 

Dla członków SII przygotowaliśmy specjalną zniżkę - 100 zł.

Wystarczy podać przy zgłoszeniu swoje imię, nazwisko, nr członkowski oraz kod: SIIJOE.

Każde zgłoszenie będzie weryfikowane przez organizatora. 

 

Serdecznie zapraszam na nasze wydarzenie

Łukasz Milewski

Akademia Inwestora

www.mistrzowierynku.pl

Zobacz również:

11.06.2018, Aktualności

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII

11.06.2018, Aktualności

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII

Tylko do piątku, 15 czerwca 2018 r. trwać będą zapisy na szkolenie on-line Amibroker Praktycznie, autorstwa Pawła Szczepanika.

Zobacz więcej

14.06.2018, Newsroom

Sprawdź, jak radzą sobie tegoroczni debiutanci na GPW

14.06.2018, Newsroom

Sprawdź, jak radzą sobie tegoroczni debiutanci na GPW

W czasie niespełna 6 miesięcy tego roku na rynku głównym warszawskiej giełdy zadebiutowały tylko cztery spółki.

Zobacz więcej

IV Edycja Konferencji "Mistrzowie Rynku"
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie