Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Webinar z Piotrem Głowackim - Wykorzystanie Know-How Roberta Miner’a do skutecznej gry na giełdzie

Wszystkich członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych serdecznie zapraszamy na  kolejny bezpłatny Webinar z cyklu Spotkania Ekspertów Giełdowych organizowany przez portal edukacyjny ProWebinar.pl. Spotkanie odbędzie się 19 listopada 2012 r. o godz. 20:00.

Tym razem zaproszonym gościem jest Piotr Głowacki - uczeń Roberta Minera. Podczas tego webinaru zostaną rozlosowane nagrody o wartości 1038 PLN.

 

Głównym tematem Webinaru będzie:

 

Wykorzystanie Know-How Roberta Miner’a do skutecznej gry na giełdzie

 

Aby odnieść sukces na rynkach światowych, należy posiadać uniwersalny, prosty a zarazem skuteczny system gry. Ponad 30-letnie doświadczenie Roberta Miner’a pozwoliło na stworzenie takiego właśnie systemu. Na tym webinarze poznasz założenia tej strategii oraz jej zastosowanie na praktycznych przykładach udowodnionych w codziennie publikowanych raportach.

Podczas webinaru dowiesz się jak:
- w prosty sposób określić kierunek gry z wykorzystaniem momentum w podwójnej ramie czasowej,
- identyfikować punkty zwrotne dla trendu lub korekty,
- zajmować pozycję,
- bronić pozycji i brać zyski.

Dodatkowo podczas spotkania zostaną omówione indeksy S&P500, DAX, W20 i/lub wybrane waluty i surowce.

Kim jest Piotr Głowacki?
Na Giełdzie Papierów Wartościowych inwestuje już od 9 lat specjalizując się zarówno w akcjach jak i kontraktach terminowych. Posiada licencję Maklera Papierów Wartościowych i pracował w jednym z najstarszych stażem Domów Maklerskich. Sukcesy na giełdzie pozwoliły mu uzyskać niezależność finansową i zająć się tylko inwestowaniem.

Ten webinar jest wyjątkowy, ponieważ podczas tego spotkania rozlosowane zostaną cenne nagrody o wartości 1038 PLN.

 

Dla uczestników webinaru przygotowano:

2 x Książka “Strategie inwestycyjne o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu” - o łącznej wartości 238 PLN (Dzięki książce Roberta Minera, możesz szybko nauczyć się, jak rozpoznawać okazje do zainwestowania z wysokim prawdopodobieństwem sukcesu, wyznaczać dokładna cenę otwarcia pozycji i cenę zlecenia obronnego stop-loss oraz zarządzać pozycją do momentu jej zamknięcia).
5 x VIDEO Strategie Sukcesu Etap I – Identyfikowanie trendu – o łącznej wartości 800 PLN (Z tego szkolenia dowiesz się jak określić zmianę trendu za pomocą wskaźnika momentum w podwójnych przedziałach czasowych, aby zająć pozycję z minimalną ekspozycją kapitału).


Zarezerwuj już dzisiaj miejsce na Webinar

 

Organizator Webinaru:

 


Przyjdź i posłuchaj… przynajmniej z ciekawości.

Organizatorzy gwarantują, że jest to wydarzenie warte uwagi.

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Webinar z Piotrem Głowackim - Wykorzystanie Know-How Roberta Miner’a do skutecznej gry na giełdzie
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie