Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Czat inwestorski: Omówienie wyników finansowych Orbis SA za III kwartał 2012 r.


Czat inwestorski  

Czat inwestorski

z przedstawicielami

Zarządu spółki Orbis SA

29 października (poniedziałek)

godzina 12:00

  Orbis

Temat czatu:

Omówienie wyników finansowych Orbis SA za III kwartał 2012r.


 

Ireneusz WęgłowskiIreneusz Węgłowski, Wiceprezes Zarządu

 

Absolwent Szkoły Głównej Planowania i Statystyki, specjalność ekonomika i organizacja przedsiębiorstwa hotelowego. W 1994 roku zrealizował program w zakresie inwestycji hotelowych w Szkole Administracji Hotelowej Cornell University w Ithaca (USA).

Po ukończeniu studiów w 1979 roku podjął pracę w hotelach Warszawskiego Przedsiębiorstwa Turystycznego „Syrena”, pracując na wielu stanowiskach w tym, 4 lata na stanowisku dyrektora hoteli Polonia i Metropol w Warszawie.

 

Od października 1991 roku jest Wiceprezesem Zarządu Orbis S.A. Brał udział m.in. w przygotowaniu Spółki do debiutu na GPW w 1997 roku, a także wielu transakcji zbycia niestrategicznych dla spółki nieruchomości. Aktualnie nadzoruje bezpośrednio następujące obszary działalności Spółki: wdrażanie nowych technologii informatycznych, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz relacje inwestorskie.

 

Marcin SzewczykowskiMarcin Szewczykowski, 

Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy

 

Jest absolwentem wydziału Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne (kierunek Handel Zagraniczny) krakowskiej Akademii Ekonomicznej.

 

Karierę zawodową rozpoczynał w Dziale Audytu i Doradztwa Inwestycyjnego w firmie Arthur Andersen, gdzie pracował w latach 1995 – 2001.

W latach 2001 – 2006 był zastępcą wiceprezesa

ds. finansowych w firmie ComputerLand S.A.

 

W styczniu 2007 rozpoczął pracę w Orbis S.A., najpierw jako zastępca dyrektora ds. finansowych, a od czerwca 2007 roku jako dyrektor ds. finansowych. Od września 2007 jest członkiem zarządu Orbis S.A. odpowiedzialnym za finanse. Posiada tytuł biegłego rewidenta oraz tytuł ACCA.

 

O firmie

 

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza blisko 60 obiektami w 25 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje 10,7 tysiąca pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis i ibis budget, a także Orbis Hotels i Holiday Inn w Warszawie. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

 

 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Czat inwestorski: Omówienie wyników finansowych Orbis SA za III kwartał 2012 r.