Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

SII i PERK Zapraszają na najlepszy Program na Doradcę Inwestycyjnego

Już 27 października startuje IV edycja najlepszych w Polsce programów DORADCA PERK dla inwestorów indywidualnych i pracowników firm inwestycyjnych. Uczestnicząc w nich można zdobyć profesjonalny background teoretyczny i praktyczny, niezbędny w codziennych inwestycjach lub pracy analityka.

 

 

Oprócz praktycznych umiejętności pozwalających zarabiać na realnym rynku bez wróżenia z fusów, programy przygotowują do egzaminów państwowych na doradców inwestycyjnych.

Programy STANDARD i PRO prowadzone są przez licencjonowanych doradców inwestycyjnych i maklerów papierów wartościowych z doświadczeniem praktycznym, pozwalającym na naukę od najlepszych. Szeroki zakres materiału pozwoli Ci zrozumieć cały rynek kapitałowy od podszewki. To zaś przekłada się na wyższe przyszłe stopy zwrotu z inwestycji lub też możliwość znalezienia pracy w najlepszych biurach maklerskich i funduszach inwestycyjnych.


Ponadto nowością i bardzo dużym udogodnieniem dla osób spoza Warszawy są opcje programu: VOD (dostęp online do filmów video z zajęć) i SELF-STUDY (zestaw drukowanych materiałów i dostęp do kursów online). Umożliwiają one naukę z każdego miejsca na świecie, a jednocześnie pozwalają zdobyć od zespołu PERK tę samą wiedzę i doświadczenie niezbędne liderom rynku, co uczestnicy spotkań stacjonarnych STANDARD i PRO.


Dlaczego nie miał(a)byś zarabiać dziesiątek czy setek tysięcy złotych miesięcznie, tak jak robią to najlepsi doradcy inwestycyjni w Polsce? Najlepsi inwestorzy i ich doradcy z kilkuletnim doświadczeniem rzadko zarabiają poniżej 20 000 zł miesięcznie. Z PERK obierzesz odpowiednią drogę i osiągniesz ten cel.


Dla członków SII mamy zniżki na udział w Programach PERK w wysokości 10% (maksymalna kwota zniżki - 200 zł). Sprawdź, jak uzyskać zniżkę!

 

Poznaj trzy programy DORADCA PERK  i osiągnij sukces!

 

STANDARD

Udział w 78h kursie stacjonarnym na tradycyjnych zasadach w Warszawie. Najbardziej doświadczeni wykładowcy w Polsce. Cenowo jest dostępny dla każdego.

Liczba miejsc ograniczona!

 

 

PRO

Udział w zaawansowanym 110h kursie stacjonarnym na tradycyjnych zasadach w Warszawie. Najbardziej rozbudowany program tego typu w Polsce. Dodatkowo dostęp do pakietu SELF-STUDY.

Liczba miejsc ograniczona!

 

 

SELF-STUDY 

Profesjonalnie opracowany pakiet umożliwiający ponad 300 godzin efektywnej nauki online. Dodatkowo poszerzone materiały z zajęć stacjonarnych.

 

 


Nie zwlekaj i rozpocznij karierę jako Doradca Inwestycyjny już teraz!


Zapraszamy na naszą stronę
Znajdziesz nas też na Facebooku

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

SII i PERK Zapraszają na najlepszy Program na Doradcę Inwestycyjnego