Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

SII i PERK Zapraszają na najlepszy Program na Doradcę Inwestycyjnego

Już 27 października startuje IV edycja najlepszych w Polsce programów DORADCA PERK dla inwestorów indywidualnych i pracowników firm inwestycyjnych. Uczestnicząc w nich można zdobyć profesjonalny background teoretyczny i praktyczny, niezbędny w codziennych inwestycjach lub pracy analityka.

 

 

Oprócz praktycznych umiejętności pozwalających zarabiać na realnym rynku bez wróżenia z fusów, programy przygotowują do egzaminów państwowych na doradców inwestycyjnych.

Programy STANDARD i PRO prowadzone są przez licencjonowanych doradców inwestycyjnych i maklerów papierów wartościowych z doświadczeniem praktycznym, pozwalającym na naukę od najlepszych. Szeroki zakres materiału pozwoli Ci zrozumieć cały rynek kapitałowy od podszewki. To zaś przekłada się na wyższe przyszłe stopy zwrotu z inwestycji lub też możliwość znalezienia pracy w najlepszych biurach maklerskich i funduszach inwestycyjnych.


Ponadto nowością i bardzo dużym udogodnieniem dla osób spoza Warszawy są opcje programu: VOD (dostęp online do filmów video z zajęć) i SELF-STUDY (zestaw drukowanych materiałów i dostęp do kursów online). Umożliwiają one naukę z każdego miejsca na świecie, a jednocześnie pozwalają zdobyć od zespołu PERK tę samą wiedzę i doświadczenie niezbędne liderom rynku, co uczestnicy spotkań stacjonarnych STANDARD i PRO.


Dlaczego nie miał(a)byś zarabiać dziesiątek czy setek tysięcy złotych miesięcznie, tak jak robią to najlepsi doradcy inwestycyjni w Polsce? Najlepsi inwestorzy i ich doradcy z kilkuletnim doświadczeniem rzadko zarabiają poniżej 20 000 zł miesięcznie. Z PERK obierzesz odpowiednią drogę i osiągniesz ten cel.


Dla członków SII mamy zniżki na udział w Programach PERK w wysokości 10% (maksymalna kwota zniżki - 200 zł). Sprawdź, jak uzyskać zniżkę!

 

Poznaj trzy programy DORADCA PERK  i osiągnij sukces!

 

STANDARD

Udział w 78h kursie stacjonarnym na tradycyjnych zasadach w Warszawie. Najbardziej doświadczeni wykładowcy w Polsce. Cenowo jest dostępny dla każdego.

Liczba miejsc ograniczona!

 

 

PRO

Udział w zaawansowanym 110h kursie stacjonarnym na tradycyjnych zasadach w Warszawie. Najbardziej rozbudowany program tego typu w Polsce. Dodatkowo dostęp do pakietu SELF-STUDY.

Liczba miejsc ograniczona!

 

 

SELF-STUDY 

Profesjonalnie opracowany pakiet umożliwiający ponad 300 godzin efektywnej nauki online. Dodatkowo poszerzone materiały z zajęć stacjonarnych.

 

 


Nie zwlekaj i rozpocznij karierę jako Doradca Inwestycyjny już teraz!


Zapraszamy na naszą stronę
Znajdziesz nas też na Facebooku

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

SII i PERK Zapraszają na najlepszy Program na Doradcę Inwestycyjnego
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie