Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Badanie Finanse Behawioralne 2012

Badanie na temat behawioralnych mechanizmów podejmowania decyzji na rynku kapitałowym

 

Serdecznie dziękujemy za udział w badaniu.  Otrzymane wyniki której pozwolą  na przeprowadzenie analizy na temat wykorzystania teorii finansów behawioralnych do opisu mechanizmów podejmowania decyzji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

UWAGA! BADANIE ZAKOŃCZONE!

 

Badanie trwało do 10 listopada 2012 r. Wśród osób, które wzięły udział w badaniu i wypełniły całą ankietę wylosowaliśmy 5 iPodów Shuffle.

 

Oto zwycięzcy konkursu: 

Jarek Ryba

Dominik Zellma

Tomasz Dąbrowski

Józef Wlazło

Małgorzata Kacik

 

 

Serdecznie gratulujemy i zapraszmy do udziału w kolejnych badaniach

 

Badanie Finanse Behawioralne 2012 było prowadzone przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Badanie Finanse Behawioralne 2012
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie