Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Studia podyplomowe dla inwestorów na WSB - zniżka dla członków SII!

 

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia podyplomowe "Profesjonalny Inwestor”. To nowy kierunek w ofercie uczelni, która dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przygotowała 10-proc. zniżkę w czesnym.  Rekrutacja trwa do 15 października.

 

Każdy może inwestować i zarabiać pieniądze, ale nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Profesjonalne inwestowanie jest podobne do prowadzenia firmy. Najwięcej zarobią Ci, którzy są zdyscyplinowani, samokrytyczni i gotowi cały czas uczyć się oraz rozwijać swoje kompetencje. Właśnie dlatego jest to jeden z najbardziej wymagających zawodów na świecie, szczególnie w czasach kryzysu finansowego.

 

Możliwość poznania i budowania użytecznych strategii inwestycyjnych, doskonalenia warsztatu inwestycyjnego, zarządzania kapitałem i osiągania wysokich stóp zwrotu to tylko niektóre korzyści ukończenia studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wiedza przekazana przez praktyków, ogromna liczba analizowanych wykresów, ćwiczeń oraz dyskusji stwarza możliwość skonfrontowania własnych strategii inwestycyjnych ze strategiami stosowanymi przez ekspertów rynkowych, co w efekcie pomaga wypracować własną koncepcję inwestowania z uwzględnieniem mocnych i słabych stron inwestora.

 

 

Studia "Profesjonalny Inwestor” adresowane są do osób zawodowo zajmujących się problematyką inwestowania, ale również do tych, którzy swoją karierę zawodową chcą w przyszłości związać z rynkiem finansowym np. jako analityk rynków finansowych, doradca finansowy klienta czy samodzielny inwestor na rynku kapitałowym.

Absolwenci kierunku otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodne z przepisami prawnymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Dodatkowo, WSB we Wrocławiu oferuje słuchaczom swoich studiów podyplomowych możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji przez uczestnictwo w 4 bezpłatnych szkoleniach biznesowych. Udział w każdym z nich zostanie potwierdzony certyfikatem.

Jak skorzystać ze zniżki?

Szczegółowych informacji na temat rekrutacji udziela Biuro Rekrutacji Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu:  tel. 71 376 23 95 lub 71 376 23 96, e-mail: sp@wsb.wroclaw.pl bądź osobiście: ul. Fabryczna 29-31, bud. A, pokój 101.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Studia podyplomowe dla inwestorów na WSB - zniżka dla członków SII!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie