Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Jak wyjść z kryzysu wiarygodności? – Forum Zarządzania Aktywami

 

Jubileuszowa, X edycja Forum Zarządzania Aktywami odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 14 września 2012 r., w Sali Notowań na GPW w Warszawie. W ramach Forum poruszone zostaną zagadnienia o kluczowym znaczeniu dla jakości portfeli inwestorów instytucjonalnych, ale również indywidualnych, m.in.:

  • Jak kreatywna księgowość emitentów, niska jakość audytów i nierzetelna działalność członków giełdy wpływają na jakość portfeli inwestorów instytucjonalnych i wiarygodność Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie?
  • Jaki wpływ wywiera brak płynności na rynku oraz niewypłacalność emitentów na jakość portfela inwestycyjnego inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych?
  • Jakie powinny być wspólne działania Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Komisji Nadzoru Finansowego i inwestorów w celu zapobiegania naruszeniom popełnianym przez emitentów, członków giełdy i audytorów?

 

W Forum udział wezmą przedstawiciele funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, domów maklerskich, banków oraz firm doradztwa i pośrednictwa finansowego. Jednym z gości konferencji będzie prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych - Jarosław Dominiak.

 

Obrady zakończą się wypracowaniem rekomendacji, które zaproponowane zostaną do zbioru najważniejszych rekomendacji ogłaszanych corocznie podczas Europejskiego Kongresu Finansowego.

 

Rejestracja potrwa do 12 września 2012. Udział w Forum jest bezpłatny.

 

Szczegółowy Program znajdą Państwo na stronie Forum Zarządzania Aktywami.

 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Jak wyjść z kryzysu wiarygodności? – Forum Zarządzania Aktywami