Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

ERES Spółka Doradztwa Podatkowego

 

 

ERES Spółka Doradztwa Podatkowego  jest firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowego, płac i ZUS. Firma powstała w roku 1991, początkowo jako spółka cywilna dwóch wspólników Macieja Sadowskiego i Roberta Kubickiego, później została przekształcona w spółkę z o.o., a do zespołu dołączył kolejny doradca podatkowy, Anna Wolińska.

Ponad 21 letnie doświadczenie we wsparciu osób fizycznych oraz  firm i korporacji, zarówno w zakresie księgowości, podatków, rozumieniu mechanizmów rynkowych, ekonomii jak i doświadczenie praktyczne, indywidualne podejście do klienta, osobiste spotkania klientów  z doradcami podatkowymi uplasowało nas w czołówce firm na Dolnym Śląsku ( ranking firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej za rok 2009, 2010, 2011)

 

Naszą specjalnością są:

 • doradztwo podatkowe
 • reprezentacja w postępowaniu podatkowym
 • optymalizacja podatkowa, audyty podatkowe , ograniczanie ryzyka fiskalnego
 • księgowość , sprawozdawczość, polityka rachunkowości
 • rozliczenia płac, ZUS, dokumentacja płacowa i kadrowa
 • doradztwo biznesowe, pełna współpraca przy projektach, umowach
 • przekształcenia podmiotów
 • sukcesje
 • księga przychodów i rozchodów „bez wychodzenia z domu” prowadzono internetowo

 

Gwarantujemy pełną poufność dotyczącą informacji uzyskanych w związku z wykonywanymi usługami, co wynika zarówno z Ustawy o Doradztwie Podatkowym jak i elementu misji stworzonego przez nas przedsiębiorstwa .

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej do kwoty 100 000 PLN od każdego zdarzenia.

Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy indywidualni, spółki prawa handlowego polskie i zagraniczne.

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 

 • 50% zniżki przez pierwsze 3 miesiące na stałą obsługę księgową i płacową, 10 % przez kolejne miesiące,
 • 15% zniżki na pozostałe usługi świadczone przez naszą spółkę doradztwa podatkowego

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

Aby uzyskać zniżkę, należy przy skorzystaniu z oferty podać drogą telefoniczną (+48 71 341 74 76) imię, nazwisko oraz swój numer członkowski lub przesłać na adres e-mail: eres@eres.pl   Zniżka zostanie przyznana po weryfikacji danych.

 

Zobacz również:

31.07.2017, Aktualności

Capital Market Games, 23 września w Warszawie

31.07.2017, Aktualności

Capital Market Games, 23 września w Warszawie

Ponad 25 lat nowej historii rynku kapitałowego w Polsce przyczyniło się do powstania wielu profesji i środowisk tworzących jedną, wielką rodzinę. Warto dbać zarówno o relacje prywatne jak i biznesowe pomiędzy uczestnikami rynku. Dlatego też już 23 września 2017 r. na Arenie Furbolu na warszawskim Ursynowie po raz kolejny będziemy mieli przyjemność gościć wszystkich, którzy zdecydują się stanąć do sportowej rywalizacji na piątych Capital Market Games!

Zobacz więcej

Logo SII