Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

ERES Spółka Doradztwa Podatkowego

 

 

ERES Spółka Doradztwa Podatkowego  jest firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowego, płac i ZUS. Firma powstała w roku 1991, początkowo jako spółka cywilna dwóch wspólników Macieja Sadowskiego i Roberta Kubickiego, później została przekształcona w spółkę z o.o., a do zespołu dołączył kolejny doradca podatkowy, Anna Wolińska.

Ponad 21 letnie doświadczenie we wsparciu osób fizycznych oraz  firm i korporacji, zarówno w zakresie księgowości, podatków, rozumieniu mechanizmów rynkowych, ekonomii jak i doświadczenie praktyczne, indywidualne podejście do klienta, osobiste spotkania klientów  z doradcami podatkowymi uplasowało nas w czołówce firm na Dolnym Śląsku ( ranking firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej za rok 2009, 2010, 2011)

 

Naszą specjalnością są:

 • doradztwo podatkowe
 • reprezentacja w postępowaniu podatkowym
 • optymalizacja podatkowa, audyty podatkowe , ograniczanie ryzyka fiskalnego
 • księgowość , sprawozdawczość, polityka rachunkowości
 • rozliczenia płac, ZUS, dokumentacja płacowa i kadrowa
 • doradztwo biznesowe, pełna współpraca przy projektach, umowach
 • przekształcenia podmiotów
 • sukcesje
 • księga przychodów i rozchodów „bez wychodzenia z domu” prowadzono internetowo

 

Gwarantujemy pełną poufność dotyczącą informacji uzyskanych w związku z wykonywanymi usługami, co wynika zarówno z Ustawy o Doradztwie Podatkowym jak i elementu misji stworzonego przez nas przedsiębiorstwa .

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej do kwoty 100 000 PLN od każdego zdarzenia.

Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy indywidualni, spółki prawa handlowego polskie i zagraniczne.

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 

 • 50% zniżki przez pierwsze 3 miesiące na stałą obsługę księgową i płacową, 10 % przez kolejne miesiące,
 • 15% zniżki na pozostałe usługi świadczone przez naszą spółkę doradztwa podatkowego

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

Aby uzyskać zniżkę, należy przy skorzystaniu z oferty podać drogą telefoniczną (+48 71 341 74 76) imię, nazwisko oraz swój numer członkowski lub przesłać na adres e-mail: eres@eres.pl   Zniżka zostanie przyznana po weryfikacji danych.

 

Zobacz również:

06.06.2017, Aktualności

SII Poleca: Mentorship Rafała Glinickiego – Geometrie, Wolumen, Scenariusze

06.06.2017, Aktualności

SII Poleca: Mentorship Rafała Glinickiego – Geometrie, Wolumen, Scenariusze

Mentorship z Rafałem Glinickim to program szkoleniowy, który jest skierowany do osób chcących sprofesjonalizować swoje działania na rynkach kapitałowych. Dzięki temu będą mogli zacząć inwestować w oparciu o precyzyjne zasady mechaniki rynku, zajmując jednocześnie pozycje w harmonii z prawami popytu i podaży!

Zobacz więcej

23.06.2017, Newsroom

Ta spółka wypłaca dywidendę od 1995 roku, dłużej niż KGHM

23.06.2017, Newsroom

Ta spółka wypłaca dywidendę od 1995 roku, dłużej niż KGHM

Spółka nie wypłaciła dywidendy tylko w 2000 roku. Od 2001 roku dywidenda w wartościach nominalnych powoli rośnie. W tym roku wyniesie 0,9 zł na akcję, co da stopę dywidendy w okolicach 3,4%.

Zobacz więcej

Logo SII