Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Oferta specjalna - darmowy dostęp do ttools.pl tylko dla członków SII

Serwis www.ttools.pl został stworzony dla aktywnych inwestorów oraz osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z giełdą. Jest przede wszystkim dla internautów, którzy poszukują nowoczesnych, szybkich i praktycznych narzędzi wspierających decyzje inwestycyjne. To od nich zależy czy w końcowym rozrachunku zarobimy pieniądze. Dzięki naszej ofercie będziesz mógł sprawnie monitorować swój portfel papierów wartościowych oraz dobierać do niego te aktywa, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom.


 

Mocno zaakcentowano również edukację giełdową. Inwestowanie na giełdzie to nie tylko wiedza czysto techniczna. To również nauka odpowiednich nawyków oraz podstawowych zadań domowych jakie inwestor musi odrobić. Dużym wyzwaniem okazało się zamieszczenie oraz sformułowanie powyższych zadań w formie przystępnej dla osoby na każdym poziomie zaawansowania.

ttools.pl to przede wszystkim:

 

  • narzędzia analityczne
  • informacje
  • dział edukacyjny


Do szczegółowego opisu funkcjonalności ttools.pl zapraszamy tu.

Specjalnie dla członków SII przygotowaliśmy ofertę specjalną:

Każdemu członkowi SII przysługuje darmowy dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu (abonament Premium). Wszystko co trzeba zrobić to zarejestrować się tu oraz poinformować nas (info@ttools.pl) o tym fakcie podając imię, nazwisko, numer członkowski oraz maila na które zostało założone konto.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszym serwisem, bądź ofertą promocyjną dla członków SII zapraszamy do kontaktu na adres info@ttools.pl .

Życzymy udanych inwestycji !

Zobacz również:

11.06.2018, Aktualności

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII

11.06.2018, Aktualności

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII

Tylko do piątku, 15 czerwca 2018 r. trwać będą zapisy na szkolenie on-line Amibroker Praktycznie, autorstwa Pawła Szczepanika.

Zobacz więcej

14.06.2018, Newsroom

Sprawdź, jak radzą sobie tegoroczni debiutanci na GPW

14.06.2018, Newsroom

Sprawdź, jak radzą sobie tegoroczni debiutanci na GPW

W czasie niespełna 6 miesięcy tego roku na rynku głównym warszawskiej giełdy zadebiutowały tylko cztery spółki.

Zobacz więcej

Oferta specjalna - darmowy dostęp do ttools.pl tylko dla członków SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie