Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Spotkanie z Zarządem Spółki Internet Group SA

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zaprasza na spotkanie z Zarządem Spółki Internet Group SA

Tematem spotkania jest: „Omówienie realizowanej strategii działania, prezentacja wyników finansowych oraz założeń dotyczących nowej emisji akcji”

Spotkanie odbędzie się 29 listopada (czwartek) o godzinie 15.00 , poziom 0 na sali notowań NewConnect
w Warszawie, zaraz po konferencji IPO Day.

 

W prezentacji wezmą udział:

Ryszard Wojciechowski, prezes Zarządu IGroup SA

Rafał Rześny, wiceprezes Zarządu IGroup SA

Vlado Bogdanov, wiceprezes Zarządu IGroup SA

 

Internet Group S.A. jest spółką notowaną na GPW w Warszawie od 1996 roku. Od maja 2007 r., po połączeniu z CR Media Consulting, jest grupą kapitałową działającą w obszarze nowych mediów, teleinformatyki i telekomunikacji.

Prezentacja będzie transmitowana na żywo poprzez sieć internetową, za pośrednictwem spółki WSEInfoEngine SA. Szczegóły dotyczące transmisji znajdą państwo na stronie WseInfoEngine.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: igroup@sii.org.pl lub pod nr tel. 071 332 95 60

 

WSTĘP WOLNY

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie