Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Nowa zniżka dla członków SII - Kancelaria RKKW

Kancelaria RKKW dołączyła do grona Partnerów udzielających zniżek dla Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.


Co możesz zyskać jako członek SII?

 

  • 10% zniżki na wszystkie usługi kancelarii

 

Jak skorzystać ze zniżki?


Należy skontaktować się z telefonicznie z Recepcją Kancelarii pod numerem 22 541 70 80 lub mailowo z Mec. dr. Radosławem L. Kwaśnickim (radoslaw.kwasnicki@rkkw.pl) lub Mec. Krzysztofem Wróblem (krzysztof.wrobel@rkkw.pl).

 

Kancelaria RKKW od kilku lat z sukcesem świadczy usługi prawne w zakresie – rozumianego szeroko – prawa gospodarczego.

 

Kancelaria RKKW oferuje w zasadzie pełen wachlarz usług w zakresie świadczenia pomocy prawnej. Specjalizuje się w prawie spółek (korporacyjnym), fuzjach i przejęciach (transakcjach M&A), prawie rynku kapitałowego, prawie cywilnym (prawie umów), arbitrażu, prawie pracy i kontraktów menedżerskich, prawie własności intelektualnej, prawie administracyjnym, prawie nieruchomości, prawie podatkowym oraz prawie zamówień publicznych (w tym PPP).

 

Kancelarię wyróżnia wyjątkowe doświadczenie zdobyte przez jej prawników zarówno poprzez wieloletnie świadczenie pomocy prawnej (także w międzynarodowych kancelariach), jak też i w charakterze członków organów spółek kapitałowych (w szczególności rad nadzorczych), wykładowców na krajowych i międzynarodowych seminariach i konferencjach oraz samodzielnych przedsiębiorców. Dzięki temu znakomicie rozumie istotę biznesu i identyfikuje się z Klientami, co pozwala Kancelarii wspólnie rozwiązywać ich doraźne problemy, zapobiegać ich powstawaniu, a także współtworzyć strategię na przyszłość.

 

Kancelaria współpracuje z polskimi i międzynarodowymi firmami będącymi liderami w swoich branżach. Klienci Kancelarii wywodzą się z wielu sektorów gospodarki, w tym m.in. z: farmaceutycznego, transportowego (kolejowego, lądowego oraz morskiego), usług finansowych (w tym bankowego i ubezpieczeniowego), energetyczno-paliwowego, górniczego, informatycznego, spożywczego, mediów i reklamy, budownictwa, obrotu nieruchomościami i wielu innych. Departament Sporów Korporacyjnych zajmuje się także obsługą prawną inwestorów indywidualnych.

 

Priorytetem Kancelarii jest długoletnia współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu i dobrej znajomości potrzeb oraz planów Klientów. Indywidualne podejście Kancelarii i bliski kontakt z Klientami pozwala jej na odejście od tzw. "utartych schematów" świadczenia pomocy prawnej. Cel ten łatwiej osiągnąć powierzając Kancelarii bieżącą (stałą) obsługę prawną. Ten model współpracy gwarantuje, iż - poza doraźnymi zagadnieniami - Kancelaria na bieżąco monitoruje sytuację prawną Klienta i natychmiast informuje go o potrzebie podjęcia określonych działań (np. w związku ze zmianą przepisów prawa, obowiązkami związanymi z przekroczeniem przez Klienta określonego pułapu [np. obrotu] etc.).

 

Partnerami w Kancelarii są radca prawny dr Radosław L. Kwaśnicki oraz radca prawny Krzysztof Wróbel. Kancelaria zatrudnia ponadto grono wykwalifikowanych prawników, posiadających zarówno ogromną wiedzę, jak i bogate doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Obecnie zespół Kancelarii tworzy ponad dwudziestu radców prawnych i adwokatów oraz aplikantów. Jednak cały czas Kancelaria dynamicznie się rozwija.

 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Nowa zniżka dla członków SII - Kancelaria RKKW