Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

200 zł zniżki na szkolenie firmy Compentia

 

Bessa na giełdzie jest podobna do recesji w gospodarce - oddziela szczęściarzy od dobrych inwestorów. Dobry inwestor poza doświadczeniem i pieniędzmi posiada wiedzę. Jej zdobywanie jest trudne i żmudne, dlatego przygotowaliśmy to szkolenie. Potraktuj je jako drogę na skróty. Czas zainwestowany w to szkolenie to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego portfela.

 

 

 

Podczas pierwszego dnia szkoleniowego wprowadzimy Cię w świat rynków akcji i skupimy się na analizie technicznej, czyli analizie wykresów giełdowych. Poznasz tajniki skutecznego definiowania trendu oraz sposoby przewidywania jego zmian. Dowiesz się, jak rozpoznawać formacje, gdzie ich szukać i jak wykorzystywać. Bardzo ważnym elementem szkolenia będzie wprowadzenie do teorii fal Elliotta oraz geometrii rynkowych. Te dwa niezwykle skomplikowane narzędzia w połączeniu dają duże szanse na udany trade. Inwestowanie w akcje nie może jednak zakończyć się sukcesem bez podstawowej wiedzy psychologicznej - tę tematykę obejmuje kolejny punkt szkolenia. Przedstawione zostają podstawowe aspekty sfery poznawczej, emocjonalnej i motywacyjnej inwestorów giełdowych, które utrudniają im podejmowanie racjonalnych decyzji inwestycyjnych.

 

Drugiego dnia będziemy zajmowali się analizą fundamentalną. Zaczniemy od analizy makroekonomicznej i sektorowej, które pozwolą Ci na właściwą identyfikację fazy cyklu koniunkturalnego oraz wybór najbardziej perspektywicznego sektora gospodarki do inwestycji. Najwięcej uwagi poświęcimy analizie sytuacyjnej i finansowej spółki. Znajomość produktu firmy, konkurencji, której musi stawić czoła, zyskowności danej branży i jej perspektyw rozwoju są kluczowe dla zrozumienia, skąd bierze się wartość akcji danej spółki. Każda analiza fundamentalna powinna kończyć się wyceną - również to szkolenie prowadzi ostatecznie do omówienia jednej z takich metod - wyceny porównawczej. Tym samym obejmuje ostatni ważny element na drodze do skutecznych inwestycji giełdowych.

 

 

Łączny czas trwania: 10 godzin

Termin i miejsce szkolenia: 07-08.07.2012 - Golden Floor Atrium, al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

Trenerzy:
Piotr Murdzek - Główny Ekonomista
Krzysztof Chodorowski - Trader, Trener Analizy Technicznej
Miłosz Papst - Trener Rynków Akcji

Cena i formuły zniżek:
Cena brutto: 997 zł


Zniżka 20% dla członków SII: 797 zł

(kumuluje się z innymi zniżkami!)

 

Ilość miejsc ograniczona!

 


Więcej na temat tego szkolenia dowiesz się tutaj:
http://www.compentia.pl/uslugi-dla-klientow-indywidualnych/szkolenia-otwarte/184

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży wzrosły rok do roku o 24,6%, a wynik operacyjny o 45,9%.

Zobacz więcej

200 zł zniżki na szkolenie firmy Compentia