Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy

 rkkw

Kancelaria RKKW od kilku lat z sukcesem świadczy usługi prawne w zakresie – rozumianego szeroko – prawa gospodarczego.

 

Kancelaria RKKW oferuje w zasadzie pełen wachlarz usług w zakresie świadczenia pomocy prawnej. Specjalizuje się w prawie spółek (korporacyjnym), fuzjach i przejęciach (transakcjach M&A), prawie rynku kapitałowego, prawie cywilnym (prawie umów), arbitrażu, prawie pracy i kontraktów menedżerskich, prawie własności intelektualnej, prawie administracyjnym, prawie nieruchomości, prawie podatkowym oraz prawie zamówień publicznych (w tym PPP).

 

 

Wyróżnia nas wyjątkowe doświadczenie zdobyte przez naszych prawników zarówno poprzez wieloletnie świadczenie pomocy prawnej (także w międzynarodowych kancelariach), jak też i w charakterze członków organów spółek kapitałowych (w szczególności rad nadzorczych), wykładowców na krajowych i międzynarodowych seminariach i konferencjach oraz samodzielnych przedsiębiorców. Dzięki temu znakomicie rozumiemy istotę biznesu i identyfikujemy się z Klientami, co pozwala nam wspólnie rozwiązywać ich doraźne problemy, zapobiegać ich powstawaniu, a także współtworzyć strategię na przyszłość.

 

Współpracujemy z polskimi i międzynarodowymi firmami będącymi liderami w swoich branżach. Nasi Klienci wywodzą się z wielu sektorów gospodarki, w tym m.in. z: farmaceutycznego, transportowego (kolejowego, lądowego oraz morskiego), usług finansowych (w tym bankowego i ubezpieczeniowego), energetyczno-paliwowego, górniczego, informatycznego, spożywczego, mediów i reklamy, budownictwa, obrotu nieruchomościami i wielu innych. Nasz Departament Sporów Korporacyjnych zajmuje się także obsługą prawną inwestorów indywidualnych.

 

Priorytetem Kancelarii jest długoletnia współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu i dobrej znajomości potrzeb oraz planów Klientów. Indywidualne podejście Kancelarii i bliski kontakt z Klientami pozwala nam na odejście od tzw. "utartych schematów" świadczenia pomocy prawnej. Cel ten łatwiej osiągnąć powierzając Kancelarii bieżącą (stałą) obsługę prawną. Ten model współpracy gwarantuje, iż - poza doraźnymi zagadnieniami - Kancelaria na bieżąco monitoruje sytuację prawną Klienta i natychmiast informuje go o potrzebie podjęcia określonych działań (np. w związku ze zmianą przepisów prawa, obowiązkami związanymi z przekroczeniem przez Klienta określonego pułapu [np. obrotu] etc.).

 

Partnerami w Kancelarii są radca prawny dr Radosław L. Kwaśnicki oraz radca prawny Krzysztof Wróbel. Kancelaria zatrudnia ponadto grono wykwalifikowanych prawników, posiadających zarówno ogromną wiedzę, jak i bogate doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Obecnie zespół Kancelarii tworzy ponad dwudziestu radców prawnych i adwokatów oraz aplikantów. Jednak cały czas dynamicznie się rozwijamy.

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 

  • 10% zniżki na wszystkie usługi kancelarii

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

Należy skontaktować się z telefonicznie z Recepcją Kancelarii pod numerem 22 541 70 80 lub mailowo z Mec. dr. Radosławem L. Kwaśnickim (radoslaw.kwasnicki@rkkw.pl) lub Mec. Krzysztofem Wróblem (krzysztof.wrobel@rkkw.pl).

 

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

Opinia biegłego rewidenta na temat raportu rocznego spółki to jeden z dokumentów, na który warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie