Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Giełdowa Spółka Roku 2011

Inwestycje.pl, jeden z największych w Polsce portali finansowych, organizuje już po raz drugi plebiscyt na giełdowe spółki roku.

 

Które z notowanych na GPW lub NewConnect spółki najlepiej wypełniają obowiązki informacyjne? Który debiut zasługuje na miano debiutu 2011 roku? Która spółka ma na tyle dobre wyniki finansowe, by można jej wróżyć świetlaną przyszłość? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą czytelnicy Inwestycje.pl, wśród których jest wielu początkujących, a także doświadczonych inwestorów.

W pierwszym etapie to właśnie czytelnicy będą wybierać ich zdaniem najlepsze spółki na podstawie podanych kryteriów. W ten sposób wskażą najbardziej trafne wybory inwestycyjne. Wyłonione spółki zostaną poddane analizie przez Kapitułę Programu w drugim etapie plebiscytu, gdzie pod uwagę będą brane specyficzne wskaźniki finansowe.

Poprzednia edycja plebiscytu zakończyła się przyznaniem 20 certyfikatów dla najlepiej ocenionych spółek, po 10 dla spółek z głównego parkietu GPW i NewConnect. Informacja o wydarzeniu pojawiła się w wielu branżowych mediach, a także na portalach Grupy Inwestycje.pl oraz przede wszystkim na stronach wszystkich wyróżnionych spółek.

 

Partnerami obecnej edycji plebiscytu są ponownie: Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, a także Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.Patronat objęli: Magazyn Manager, Gazeta Bankowa, Trend oraz IPO.

Sponsorem Plebiscytu jest Prometeia.

 

Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się w czerwcu. Zapraszamy do śledzenia wiadomości na portalu www.inwestycje.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Giełdowa Spółka Roku 2011
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie