Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Startuje Akcja WZ - przyłącz się i wskaż swoje typy!

 


Weź udział w Akcji WZ i wygraj jeden z 10 voucherów

do restauracji Leśne Runo lub The Mexican.


Uważasz, że SII powinno wziąć udział w walnym zgromadzeniu Twojej spółki?

Zgłoś się do nas i przedstaw uzasadnienie swojej rekomendacji.

 

 

Rozpoczynamy inicjatywę pod nazwą „Akcja WZ”, która ma na celu zwiększenie świadomości w zakresie praw przysługujących każdemu akcjonariuszowi spółki publicznej. Zachęcamy do udziału w walnych zgromadzeniach. My, jak co roku, pojawimy się na WZ kilkudziesięciu spółek, gdzie będziemy reprezentować Państwa interesy.

 

Jako Członkowie Stowarzyszenia otrzymujecie Państwo możliwość aktywnego wpływania na wybór walnych zgromadzeń, na których powinniśmy się pojawić. Zachęcamy do zgłaszania propozycji spółek, w których walnym zgromadzeniu Stowarzyszenie powinno wziąć udział. Propozycje wraz z uzasadnieniem rekomendacji należy przesłać na adres: interwencje@sii.org.pl, z dopiskiem „Akcja WZ”.  Szczegółowe informacje znajdują się na stronie StowarzyszeniaNajciekawsze propozycje wraz z pełną argumentacją zostaną dodatkowo nagrodzone voucherem do restauracji Leśne Runo lub The Mexican.


W konkursie mogą wziąć udział wszyscy Członkowie Stowarzyszenia, którzy mają opłaconą składkę członkowską. Spośród otrzymanych zgłoszeń spełniających kryteria, przedstawiciele SII wybiorą najciekawsze propozycje, a ich autorzy otrzymają vouchery do restauracji. Osoby, które są zainteresowane nagrodą prosimy o zamieszczenie w mailu informacji dotyczącej wyboru vouchera. O przyznaniu wybranej opcji decyduje kolejność zgłoszeń. Wartość vouchera do restauracji Leśne Runo wynosi 40 zł, natomiast do restauracji The Mexican - 50 zł.

 

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Startuje Akcja WZ - przyłącz się i wskaż swoje typy!