Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapraszamy na bezpłatne badania EKG podczas WallStreet


SERCE INWESTORA POD KONTROLĄ


Telemedycyna Polska podczas konferencji WallStreet oraz towarzyszącego jej Dnia Nowych Rynków zorganizuje Mobilną Poradnię Kardiologiczną i umożliwi uczestnikom konferencji wykonanie bezpłatnych badań EKG oraz konsultacji kardiologicznych.

Przez cztery dni, od 31 maja do 3 czerwca (czwartek-niedziela), dzięki obecności Mobilnej Poradni Kardiologicznej, wszyscy uczestnicy Konferencji i Dni Otwartych Rynków będą mieli okazję zatroszczyć się o swoje serce. Bezpłatne badania EKG będą realizowane na miejscu. Zapis elektrokardiogramu zostanie przesłany drogą elektroniczną do Centrum Monitoringu Kardiologicznego Telemedycyny Polskiej, a następnie opisany przez dyżurującego lekarza i odesłany do Mobilnej Poradni.

Badania będą odbywać się w specjalnie przygotowanym namiocie lekarskim, usytuowanym tuż przed wejściem głównym do Hotelu Mercure Kasprowy, w godzinach 10:00 – 18:00 (od czwartku do soboty) oraz od 10:00 do 12:00 w niedzielę.

Realizacja badań podczas WallStreet to przybliżenie praktycznego zastosowania telemedycyny. Przedstawiciele Telemedycyny Polskiej wezmą również udział w Targach Akcjonariat, zaplanowanych 2 czerwca. Telemedycyna Polska S.A. specjalizuje się w usługach telekardiologicznych realizowanych za pośrednictwem Internetu i telefonu. Spółka świadczy usługi dla osób indywidualnych, firm oraz podmiotów medycznych na terenie całej Polski. Jako pionier i lider w zakresie telemedycyny znacząco wpływa na rozwój telemedycyny w kraju.

Telemedycyna Polska S.A. jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych na rynku NewConnect.

 

 

Więcej informacji o konferencji WallStreet : www.wallstreet.org.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Zapraszamy na bezpłatne badania EKG podczas WallStreet
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie