Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Akademia Młodego Inwestora

Akademia Młodego Inwestora 

Studenckie Koło Naukowe "Koncept" w celu przekazania wiedzy i umiejętności przydatnych do poruszania się na rynku finansowym organizuje V Ogólnopolską edycję Akademii Młodego Inwestora. 


Akademia Młodego Inwestora jest innowacyjnym projektem skierowanym do szerokiego grona studenckiego. Podczas kilku dni szkoleń, spotkań, konferencji, uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy na temat rynku finansowego. Gośćmi są maklerzy, brokerzy, biznesmeni oraz inwestorzy giełdowi.

 

Organizatorzy chcą, aby Akademia Młodego Inwestora poszerzała wiedzę studentów na temat rynku finansowego i dawała możliwość jej wykorzystania w życiu codziennym. Projekt jest skierowany do wszystkich studentów, uczniów szkół średnich oraz osób zainteresowanych tematyką giełdową.

 

V edycja odbędzie się w dniach 29-30 maja 2012 roku.

Miejsce: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach


Wydział Zarządzania i Administracji,
ul. Świętokrzyska 21 A,
25-406 Kielce

 

Dla osób spoza Kielc rejestracja do 15 maja: Rejestracja 

 

Dla osób z Kielc od 15 maja ruszają zapisy na stronie: sknkoncept.ujk.edu.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Akademia Młodego Inwestora
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie