Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Instytut Rynku Kapitałowego - WSE Research S.A.

IRK

 

GPW w Warszawie S.A. powołała Instytut Rynku Kapitałowego – WSE Research S.A., aby poszerzyć działania związane z realizacją jednego z celów statutowych - prowadzenia działalności w zakresie edukacji, promocji i informacji, związanej z funkcjonowaniem rynku kapitałowego.


Zadaniem Instytutu jest kształcenie i doskonalenie zawodowe osób i podmiotów związanych z rynkiem kapitałowym.

 

Zapraszamy na szkolenia instytucje finansowe oraz inwestorów indywidualnych, które prowadzą najlepsi eksperci w Polsce, w tym pracownicy Giełdy Papierów Wartościowych:

  • Kursy przygotowujące do egzaminów KNF i GPW: Makler Papierów Wartościowych, Doradca Inwestycyjny, Autoryzowany Doradca.
  • Szkolenia związane z inwestowaniem: Podstawy inwestowania na Giełdzie, Analiza techniczna, Analiza fundamentalna, Wycena wartości spółek, Ocena osiągnięć inwestycji portfelowych, Opcje egzotyczne, Zarządzanie ryzykiem rynkowym, Etyka w Domu Maklerskim, Kontrakty terminowe, Instrumenty pochodne i produkty strukturyzowane, Art Banking dla początkujących i zaawansowanych.
  • Szkolenia dotyczące regulacji prawnych: Obowiązki informacyjne spółek publicznych, Dyrektywa MiFID, Obowiązki compliance a Dyrektywa MiFID, Zarządzanie ryzykiem braku zgodności i organizacja funkcji compliance, Etyka w domu maklerskim.
  • Szkolenia związane z rynkiem finansowym i ekonomią: Ocena sprawozdań finansowych, Wycena przedsiębiorstwa metodą opcji rzeczywistych, Matematyka finansowa.
  • Szkolenia interpersonalne: Zarządzanie zmianą, Przywództwo w okresie zmian, Zarządzanie zespołem, Zarządzanie czasem, Skuteczna sprzedaż, Efektywna komunikacja, Motywowanie: jak skutecznie motywować siebie i innych.
  • Szkolenia e-learningowe: Podstawy inwestowania na Giełdzie.
  • Szkolenia zamknięte: wszystkie wymienione szkolenia organizujemy także w formie zamkniętej i dostosowujemy program do oczekiwań klientów.

 

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

  • 10% zniżki na szkolenia organizowane przez IRK
  • 5% zniżki na kursy zawodowe organizowane przez IRK

 

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

Aby uzyskać zniżkę, należy w znajdującym się na stronie www.irk-wse.pl formularzu zgłoszeniowym dla wybranego szkolenia lub kursu, w polu "Uwagi" wpisać: SII - numer członkowski. Po weryfikacji danych zniżka zostanie przyznana.

Informacje i szczegóły: www.gpwirk.plbiuro@gpwirk.pl

Zobacz również:

06.06.2017, Aktualności

SII Poleca: Mentorship Rafała Glinickiego – Geometrie, Wolumen, Scenariusze

06.06.2017, Aktualności

SII Poleca: Mentorship Rafała Glinickiego – Geometrie, Wolumen, Scenariusze

Mentorship z Rafałem Glinickim to program szkoleniowy, który jest skierowany do osób chcących sprofesjonalizować swoje działania na rynkach kapitałowych. Dzięki temu będą mogli zacząć inwestować w oparciu o precyzyjne zasady mechaniki rynku, zajmując jednocześnie pozycje w harmonii z prawami popytu i podaży!

Zobacz więcej

23.06.2017, Newsroom

Ta spółka wypłaca dywidendę od 1995 roku, dłużej niż KGHM

23.06.2017, Newsroom

Ta spółka wypłaca dywidendę od 1995 roku, dłużej niż KGHM

Spółka nie wypłaciła dywidendy tylko w 2000 roku. Od 2001 roku dywidenda w wartościach nominalnych powoli rośnie. W tym roku wyniesie 0,9 zł na akcję, co da stopę dywidendy w okolicach 3,4%.

Zobacz więcej

Instytut Rynku Kapitałowego - WSE Research S.A.