Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

"Strategie Inwestycyjne" R. Minera

 

 

Inwestowanie na dzisiejszych rynkach - akcji, futures lub forex - jest ambitnym i trudnym przedsięwzięciem. Jednak możliwe jest osiąganie stałych sukcesów na tym polu, jeżeli jesteś gotów poznać kompletny plan inwestycyjny począwszy od otwarcia pozycji, a skończywszy na jej zamknięciu. 

W książce Strategie inwestycyjne o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu autor licznych publikacji i słynny wykładowca prowadzący szkolenia na temat inwestowania, Robert Miner, umiejętnie przedstawia każdy aspekt praktycznego planu inwestycyjnego - od otwarcia do zamknięcia pozycji - który opracował w czasie swojej błyskotliwej ponad dwudziestoletniej kariery. W rezultacie powstała kompletna metoda inwestowania, która pozwala na przeprowadzanie niezawodnych inwestycji na różnych rynkach oraz w różnych przedziałach czasowych. 

Dzięki tej książce, która stanowi znakomity przewodnik, szybko nauczysz się, jak rozpoznawać okazje do zainwestowania z wysokim prawdopodobieństwem sukcesu, wyznaczać dokładną cenę otwarcia pozycji i cenę zlecenia obronnego stop loss oraz zarządzać pozycją do momentu jej zamknięcia. Dowiesz się, w jaki sposób cztery kluczowe czynniki, do których należy momentum w podwójnych przedziałach czasowych, formacja, cena i punkt czasowy, mogą umożliwić ci osiągnięcie zysków z inwestycji. Po zapoznaniu się ze sprawdzonymi strategiami i technikami, których uczy ta książka, zrozumiesz również, jakie informacje rynkowe możesz wykorzystać, aby podjąć konkretne decyzje inwestycyjne, oraz w jaki sposób wdrażać te decyzje w życie przez cały czas trwania inwestycji. 

Dołączona do książki płyta CD jest dopełnieniem tego kompleksowego pakietu edukacyjnego. Nie stanowi ona dokładnej powtórki materiału zawartego w książce, lecz pełni rolę dodatkowego narzędzia przedstawiającego więcej przykładów. Dzięki niej zobaczysz, jak w praktyce wyglšda stosowanie strategii o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu, dzień po dniu i słupek po słupku dla różnych rynków. 

Przedmowę do wydania polskiego napisał Pan Paweł Danielewicz, znany inwestorom z książki "Geometria Fibonacciego".

 

Co możesz zyskać jako członek SII?Jak skorzystać ze zniżki?


Aby uzyskać zniżkę, należy wpisać w pole rabatowe w momencie opłacania usługi kod rabatowy oraz przesłać numer członkowski na e-mail biuro@infoinwestor.pl.

 

W celu uzyskania kodu prosimy o zalogowanie się w serwisie – kod zostanie wyświetlony poniżej.

Pełna treść artykułu dostępna za darmo wyłącznie dla członków SII po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej