Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Szkolenie z Technik Ichimoku - dla Członków SII z 5% zniżkąJuż 28 kwietnia w Gdańsku odbędzie się szkolenie specjalistyczne z japońskiej Techniki Ichimoku prowadzone przez autora strony www.technikaichimoku.pl.

 

Szkolenie jest okazją do rozwiania wielu mitów tworzonych wokół Techniki Ichimoku oraz nauki jej kompleksowej esencji w ujęciu praktycznym. Uczestnicy odkryją niuanse oraz wezmą udział w omówieniu błędów merytorycznych dotyczących Ichimoku, które zawarte są w polskich i angielskich publikacjach.


Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną wybrane metody prowadzenia pozycji z wieloma wariantami przesuwania zleceń stop loss. Każdy z wariantów przesuwania SL sprawdza się dobrze w określonych sytuacjach. Organizator zaprezentuje te przypadki i ustali z uczestnikami, która metodologia przesuwania SL jest najlepsza w danej sytuacji. Uczestnicy poznają także kompleksową metodykę zarządzania kapitałem.

 

Po szkoleniu każdy uczestnik ma możliwość przystąpić do programu „szlifowania diamentów”.

 

Cena: 2950zł + VAT

Dla Członków SII udział w szkoleniu jest możliwy z 5% zniżką (po podaniu numeru członkowskiego)

 

Zgłoszenia przyjmowane są na adres: marek@technikaichimoku.pl

Zgłoszenie powinno zawierać dane do faktury (adres, NIP, informację czy jest się płatnikiem VAT), numer telefonu oraz numer członkowski SII.

 

Komunikat szkolenia

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Szkolenie z Technik Ichimoku - dla Członków SII z 5% zniżką
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie