Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kolejny Dom Maklerski w Programie Zniżek - oferta specjalna od AmerBrokers

Zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej przeznaczonej dla wszystkich Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

 

Co możesz zyskać jako Członek SII?

 

Oferta specjalna dla Członków SII obejmuje:

  • bezpłatne prowadzenie i otwarcie rachunku,
  • bezpłatny dostęp do notowań w czasie rzeczywistym (1 oferta) - przez pierwszy miesiąc 5 ofert gratis,
  • prowizja przez Internet dla akcji – 0,29%, nie mniej niż 2 zł,
  • prowizja przez Internet dla kontraktów na indeksy 6,6 zł.


Jak skorzystać z oferty specjalnej?

 

Aby skorzystać z oferty specjalnej należy otworzyć rachunek poprzez serwis www.amerbrokers.pl oraz w części "Dane osobowe", podczas rejestracji, zaznaczyć pole "TAK" przy "Członek Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych" i wpisać numer członkowski.

Nagrody i wyróżnienia:

Najlepszy Dom Maklerski w Polsce pod względem stabilności i bezpieczeństwa platformy transakcyjnej na podstawie rankingu Bankiera z 27.05.2010.

 

Oferta AmerBrokers najbardziej konkurencyjną pod względem prowizji na rynku akcji i obligacji w zestawieniu Rzeczpospolitej z 22.02.2007.

 

Oferta AmerBrokers najbardziej konkurencyjną pod względem prowizji na rynku akcji i obligacji w zestawieniu Rzeczpospolitej z 20.01.2005.

 

AmerBrokers uhonorowany nagrodą Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. za największą liczbę spółek wprowadzonych na GPW w 2008 roku.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

Komisja Nadzoru Finansowego przekazała bankom wytyczne dotyczące dywidendy z zysku za 2017 rok. Takie działanie komisji ma na celu zwiększenie funduszy własnych banków.

Zobacz więcej

Kolejny Dom Maklerski w Programie Zniżek - oferta specjalna od AmerBrokers
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie