Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Nowa zniżka dla Członków SII - AmiBroker


 

 

AmiBroker jest wielokrotnie nagradzaną (Stocks & Commodities Readers Choice), profesjonalną aplikację do analizy technicznej. Program dysponuje szeroką gamą wbudowanych wskaźników oraz wygodnym edytorem do tworzenia własnych formuł, udostępnia narzędzia do rysowania formacji analizy technicznej, pozwala na budowanie, testowanie, optymalizację i weryfikację (walk forward test) systemów transakcyjnych, automatyczne skanowanie rynku w poszukiwaniu sygnałów, tworzenie kompozytów (łączących dane z wielu symboli) i wiele innych zaawansowanych funkcji. Program współpracuje z szeroką gamą zewnętrznych źródeł danych oferujących dostęp do rynków z całego świata wliczając darmowe (Yahoo Finance, MSN, Google Finance) jak i płatne (eSignal, IQFeed, Interactive Brokers). Klienci z Polski mogą korzystać z notowań dostarczanych przez firmę Statica, bądź też biura maklerskie (BOŚ, DM BZWBK, DI BRE), dowolnej bazy danych zgodnej z Metastock oraz dowolnych danych w formacie tekstowym. Program oferowany jest wyłącznie w języku angielskim. Wsparcie techniczne przez e-mail dostępne jest w języku polskim.

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 

Członkom Stowarzyszenia przysługuje 10% zniżki na zakup wszystkich licencji programu:

 

  • AmiBroker Standard 599 zł - 10% = 539,10 zł
  • AmiBroker Professional 877 zł - 10% = 789,30 zł
  • AmiQuote 184,50 zł - 10% = 166,05 zł
  • AFL Code Wizard 184,50 zł - 10% = 166,05 zł
  • AmiBroker UltimatePack 1246 zł - 10% = 1121,40 zł

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

Ze zniżki można skorzystać wpisując treść: "SII numer_członkowski" w polu Komentarz na formularzu zamówienia:

 

www.amibroker.com/poland.html

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Nowa zniżka dla Członków SII - AmiBroker
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie