Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wybierz z nami "Herosów Rynku Kapitałowego"

 

Herosi Rynku Kapitałowego

 

Warto promować i nagradzać firmy spełniające najwyższe standardy w komunikacji z inwestorami oraz osoby przyczyniające się do zwiększenia wiedzy nt. rynku kapitałowego i jego przejrzystości. W tym celu Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zorganizowało konkurs, który zakończy się wyłonieniem spółki giełdowej i dziennikarza godnego określenia mianem „Herosa Rynku Kapitałowego”.

 

7 maja został zakończony pierwszy etap konkursu. W kolejnym etapie znaleźli się kandydaci, którzy otrzymali największą liczbę Państwa głosów. Zapraszamy do głosowania! Drugi etap konkursu trwa do 20 maja 2012 r.

Wśród dziennikarzy do drugiego etapu zakwalifikowali się:

  • Hirsch Rafał
  • Kucharczyk Katarzyna
  • Prusek Tomasz

Wśród spółek do drugiego etapu zakwalifikowały się:

  • Cinema City International N.V.
  • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
  • Rank Progress S.A.

 

 

Zagłosuj i wygraj nagrody!

 

Pomóż nam wybrać "Herosów Rynku Kapitałowego"!

 

 

FORMULARZ KONKURSOWY

 

 

Wśród osób, które oddadzą głos w konkursie rozlosujemy 3 darmowe udziały w konferencji WallStreet 16 w opcji bez zakwaterowania i wyżywienia oraz 3 nagrody książkowe dotyczące rynku kapitałowego.

 

Konkurs przebiega w dwóch etapach. Oceny dokonują inwestorzy indywidualni poprzez oddanie głosu w formularzu konkursowym zamieszczonym na stronie internetowej SII (www.sii.org.pl).

 

W pierwszym etapie każdy z uczestników głosowania wybiera jedną spółkę i jednego dziennikarza spośród 10 nominowanych przez Komitet Organizacyjny Konkursu Herosi Rynku Kapitałowego 2012. Spośród nich 7 maja 2012 roku zostanie wyłonionych 3 kandydatów z największa liczbą głosów, na których do 20 maja będzie można nadal oddać swój głos.

 

Konkurs zakończony zostanie ogłoszeniem werdyktu podczas Konferencji WallStreet 16, odbywającej się w dniach 1-3 czerwca 2012 roku w Zakopanem.

 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

 

 

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Wybierz z nami "Herosów Rynku Kapitałowego"