Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Auxilium w programie 10 na 10

 

     


Program „10 na 10 - komunikuj się skutecznie”  jest autorskim projektem  Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Głównym celem projektu jest kreowanie wysokich standardów w zakresie komunikacji rynkowej spółek giełdowych z inwestorami indywidualnymi oraz promowanie spółek, które je stosują.

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych opracowało kryteria, których spełnienie świadczy o stosowaniu najwyższych standardów komunikacji z inwestorami indywidualnymi. Ocena prowadzonej przez spółki komunikacji odbywa się za pośrednictwem kwartalnych audytów. Po pozytywnym przejściu dwóch kolejnych audytów, spółka otrzymuje prawo do używania godła promocyjnego programu i otrzymuje miano spółki przyjaznej inwestorom.

 

ECA Auxilium S.A. jest pierwszą spółką z rynku Newconnect, która przystąpiła do programu „10 na 10 – komunikuj się skutecznie”.

 

ECA Auxilium S.A. to spółka, która powstała w wyniku połączenia dwóch podmiotów audytorskich Auxiulium S.A. i ECA Group. Głównym celem Spółki zarządzanej przez Zofię Podhorodecką jest stworzenie pierwszej polskiej międzynarodowej firmy audytorskiej. Obecnie ECA AUXILIUM S.A. działa w 7 miastach Polski, świadcząc usługi audytorskie, doradztwa podatkowego, księgowe oraz szkoleniowe.

 

Konsekwentnie realizowana przez nas strategia rozwoju, fuzja, a następnie stworzenie Grupy Kapitałowej ECA AUXILIUM, połączone z szybką reakcją na nowe trendy pojawiające się w branży audytorskiej, mają przełożenie na wyniki finansowe spółki oraz jej perspektywy rozwoju w kolejnych latach – podkreśla Zofia Podhorodecka, Prezes Spółki.

 

Spółka stawia na wzmacnianie współpracy z rynkiem kapitałowym, dlatego też w Grupie znalazł się departament doradztwa giełdowego specjalizujący się w obsłudze emitentów giełdowych, jak również podmiotów, które chcą stać się spółkami publicznymi. Grupa ECA Auxilium kładzie nacisk na obsługę audytorsko-podatkową Jednostek Zainteresowania Publicznego, znaczących spółek z rynku GPW i NewConnect oraz Funduszy Inwestycyjnych. Jak zaznacza Prezes Podhorodecka zarządzana przez nią grupa kapitałowa ECA Auxilium chce być postrzegana jako jeden z filarów polskiego sektora branży audytorskiej, będąc jednocześnie jej liderem. W ocenie Zofii Podhorodeckiej głównymi atutami Spółki jest rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta, pozwalające na ścisłe dostosowanie usługi do jego potrzeb, a także obsługa Klientów w językach obcych. Grupa firm ECA Auxilium buduje mocną markę nie tylko w kraju, ale również zagranicą, głównie w Czechach i Niemczech, która pozwoli jej znaleźć się w ścisłej czołówce firm audytorskich w Polsce.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Auxilium w programie 10 na 10