Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Oferta specjalna dla członków SII

 

Zadbaj o zdrowy uśmiech z ENEL-MED

Specjalnie dla Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych Centrum Medyczne ENEL-MED przygotowało ofertę specjalną na wybrane usługi stomatologiczne:

 

  • 50% zniżki na dowolną konsultację stomatologiczną i przegląd wraz z pantomogramem
  • 20% zniżki na higienę stomatologiczną (skaling, piaskowanie, fluoryzację)
  • 20% zniżki na wypełnienia (dla dorosłych i dla dzieci)

 

W celu umówienia się na wizytę należy zadzwonić pod numer tel. 1 95 27. Adresy oddziałów znajdują się na stronie www.enel.pl


Z oferty specjalnej można skorzystać w terminie do 30.04.2012 r. po uprzednim powołaniu się na ofertę specjalną i/lub okazanie wydrukowanego ZAPROSZENIA w recepcji Oddziału ENEL-MED.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Oferta specjalna dla członków SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie