Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Międzynarodowy Tydzień Networkingu 6 -10 lutego 2012

MTN

 

Zapraszamy do udziału w organizowanym przez BNI Polska po raz piąty w Polsce (i na całym świecie)  Międzynarodowym Tygodniu Networkingu 6 -10 lutego 2012 pod hasłem: Networking w biznesie a płeć. MTN wspiera Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz ponad 50 innych Partnerów - Izb Gospodarczych, Klubów Biznesu, Stowarzyszeń Profesjonalistów.

MTN jest otwarty na gości spośród szerokiego środowiska biznesu, członków innych organizacji networkingowych, studentów, przedstawicieli prasy i zainteresowanych grup ze wszystkich szczebli biznesu i polityki. Celem Międzynarodowego Tygodnia Networkingu™ jest pokazanie społeczeństwu networkingu jako narzędzia niezbędnego do osiągnięcia sukcesu w obecnych realiach biznesowych.

Zgłoszenie udziału w wydarzeniach na stronie: lista miast i wydarzeń - Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Bydgoszcz, Białystok i inne.

Pliki do pobrania:

 mtn_press (578 kB)

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Międzynarodowy Tydzień Networkingu 6 -10 lutego 2012