Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zniżka 15% na książkę Roberta Minera

 

Inwestowanie na dzisiejszych rynkach - akcji, futures lub forex - jest ambitnym i trudnym przedsięwzięciem. Jednak możliwe jest osiąganie stałych sukcesów na tym polu, jeżeli jesteœś gotów poznać kompletny plan inwestycyjny począwszy od otwarcia pozycji, a skończywszy na jej zamknięciu. 

W książce Strategie inwestycyjne o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu autor licznych publikacji i słynny wykładowca prowadzący szkolenia na temat inwestowania, Robert Miner, umiejętnie przedstawia każdy aspekt praktycznego planu inwestycyjnego - od otwarcia do zamknięcia pozycji - który opracował w czasie swojej błyskotliwej ponad dwudziestoletniej kariery. W rezultacie powstała kompletna metoda inwestowania, która pozwala na przeprowadzanie niezawodnych inwestycji na różnych rynkach oraz w różnych przedziałach czasowych. 

Dzięki tej książce, która stanowi znakomity przewodnik, szybko nauczysz się, jak rozpoznawać okazje do zainwestowania z wysokim prawdopodobieństwem sukcesu, wyznaczać dokładną cenę otwarcia pozycji i cenę zlecenia obronnego stop loss oraz zarządzać pozycją do momentu jej zamknięcia. Dowiesz się, w jaki sposób cztery kluczowe czynniki, do których należy momentum w podwójnych przedziałach czasowych, formacja, cena i punkt czasowy, mogą umożliwić ci osiągnięcie zysków z inwestycji. Po zapoznaniu się ze sprawdzonymi strategiami i technikami, których uczy ta książka, zrozumiesz również, jakie informacje rynkowe możesz wykorzystać, aby podjąć konkretne decyzje inwestycyjne, oraz w jaki sposób wdrażać te decyzje w życie przez cały czas trwania inwestycji. 

Dołączona do książki płyta CD jest dopełnieniem tego kompleksowego pakietu edukacyjnego. Nie stanowi ona dokładnej powtórki materiału zawartego w książce, lecz pełni rolę dodatkowego narzędzia przedstawiającego więcej przykładów. Dzięki niej zobaczysz, jak w praktyce wyglšda stosowanie strategii o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu, dzień po dniu i słupek po słupku dla różnych rynków. 

Przedmowę do wydania polskiego napisał Pan Paweł Danielewicz, znany inwestorom z książki "Geometria Fibonacciego".


Dla członków SII zniżka 15%

na zakup książki z kodem rabatowym "SII"

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

Zarząd Getback zwrócił się do akcjonariuszy z wnioskiem o podwyższenie kapitału spółki w dwóch transzach.

Zobacz więcej

Zniżka 15% na książkę Roberta Minera
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie