Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Nowa zniżka dla członków SII!


 

 

LEX Ursulus Dzioba, Grześkowiak, Miś Spółka jawna została założona przez ambitnych prawników. Firma łączy w swoim działaniu najlepsze cechy kojarzone z kancelariami prawnymi i dynamikę nowych przedsiębiorstw.

 

Specjalizujemy się w obsłudze firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze usługi obejmują między innymi:

  • tworzenie i rejestrację spółek,
  • pomoc prawną dla organów spółek kapitałowych,
  • przygotowywanie i obsługę umów,
  • pomoc w sporządzaniu umów,
  • opiniowanie porozumień i kontraktów,
  • standaryzację umów wykorzystywanych w firmie,
  • przeglądy i optymalizacje prawne,
  • windykację i egzekucję sądową i pozasądową,
  • pomoc w sprawach z zakresu prawa konsumenckiego.

 

Oferujemy zarówno doraźną pomoc w konkretnych sprawach jak i stałą obsługę abonamentową. Dbamy o dopasowanie naszej elastycznej oferty do potrzeb każdego klienta. Nasze usługi skierowane są do przedsiębiorców i osób fizycznych.

 

Projekty realizujemy przy wsparciu kancelarii radców prawnych i doradców podatkowych. Nasz zespół tworzą aplikanci radcowscy, doktoranci Uniwersytetu Wrocławskiego i dyplomowani prawnicy. Doświadczenie zdobywaliśmy w sądach, kancelariach prawnych i międzynarodowych spółkach doradczych. Realizowaliśmy wielofazowe projekty na gruncie prawa handlowego i upadłościowego.

 

Dla Członków Stowarzyszenia Lex Ursulus proponuje 20% zniżki od cen standardowych (zawartych na stronie internetowej spółki) na wszystkie świadczone usługi, tj. stałą obsługę prawną w oparciu o system abonamentowy, usługi windykacyjne, doraźne usługi prawne poza systemem abonamentowym, usługi tłumaczeniowe języka angielskiego. Na usługi doradztwa podatkowego Lex Ursulus proponuje Członkom Stowarzyszenia 10% zniżki. Zniżka dla członków będzie obowiązywać przez co najmniej 12 miesięcy.

 

 

Szczegóły oferty Lex Ursulus: www.lexursulus.pl

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

Zgodnie z opublikowanymi szacunkami wyników grupa osiągnęła w 2017 roku 8,9 mln zł zysku netto. Po przeliczeniu, zysk netto w samym IV kw. wyniósł 5,1 mln zł wobec 2,7 mln zł przed rokiem.

Zobacz więcej

Nowa zniżka dla członków SII!