Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Debiut IMS SA na NewConnect

IMS

 

 

W dniu 4 stycznia 2012 na rynku NewConnect zadebiutuje spółka Internet Media Services SA

 

 

Spółka Internet Media Services SA (IMS) jest spółką działającą w sektorze Nowych Mediów i Technologii. Jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku w dziedzinie Marketingu Sensorycznego.

 

Spółka powstała w 2000 roku i od samego początku rozwija się bardzo dynamicznie, czego wyrazem są jej wyniki finansowe oraz otrzymywane przez nią nagrody i wyróżnienia takie jak: Gazela Biznesu, wyróżnienie redakcji Business Media za rozwój, czy POPAI Digital Awards. Po trzech kwartałach roku 2011 EBITDA Grupy IMS wzrosła o przeszło 700% w porównaniu do analogicznego okresu roku 2010 i wyniosła 3 595 tys. złotych.

 

 

Internet Media Services SA to organizacja zarządzana przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym biznesie. IMS dostarcza dzisiaj swoje usługi do klientów w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Włochy.

 

Ze względu na specyfikę swojej działalności, oraz unikalne autorskie rozwiązania technologiczne, usługi świadczone przez IMS nie mają barier terytorialnych i z tych powodów mogą być oferowane na całym Świecie.

 

 

Do grona klientów IMS w Polsce należą firmy będące liderami w swoich branżach między innymi takie jak: TESCO, CARREFOUR, REAL, MAKRO, NG2 S.A., T-Mobile, POLKOMTEL, ADIDAS, POLOMARKET, LPP S.A, EUROCASH S.A., Galerie Handlowe między innymi takie jak: GALERIA MOKOTÓW, ARKADIA, ZŁOTE TARASY, STARY BROWAR, MANUFAKTURA, SILESIA i wiele innych( aktualnie IMS obsługuje ponad 100 galerii handlowych).

 

Stabilny akcjonariat, zdrowa kondycja finansowa oraz kompetentne zarządzanie unikalnym na skalę europejską biznesem to gwarancja stabilnego wzrostu na przyszłość.

Zarząd IMS serdecznie zaprasza wszystkich inwestorów na uroczystość pierwszego notowania spółki na rynku NewConnect w dniu 4 stycznia  2012 r., o godz. 11.25 w sali Notowań NewConnect (wejście od ul. Książęcej)

Prezentacja spółki IMS SA:

 

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Debiut IMS SA na NewConnect
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie