Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Unikalna oferta jedynie dla członków Stowarzyszenia

 

 

 

Zakładamy, że oprogramowania MetaStock oraz danych QuoteCenter nie trzeba przedstawiać. (kilka szczegółów nt. rozwiązań analityczno-informacyjnych MetaStock). Mamy do zaoferowania najciekawszą propozycję od czasu rozpoczęcia naszej współpracy z agencją Thomson Reuters.


Specjalnie dla członków SII, którzy do końca grudnia 2011 zakupią u nas produkty sygnowane marką QuoteCenter przysługuje gratis w postaci 3 wybranych publikacji (ebooków) z naszego sklepu o łącznej wartości do 117zł. Nie jest to jednak koniec niespodzianek!

 

Dodatkowo zakup jakiejkolwiek wersji oprogramowania MetaStock będzie skutkował nie tylko wspomnianymi powyżej gratisami w postaci 3 darmowych publikacji ale również:


Należy mieć na uwadze, że powyższe trzy bonusy dostępne są jedynie w formie fizycznej, w związku z tym do całości zamówienia należy doliczyć koszty międzynarodowej dostawy na poziomie 55$.

W przeliczeniu na złotówki łączna wartość gratisów do oprogramowania (zgodnie z tabelą NBP średniego kursu USD/PLN z dnia 30.11.2011r.) będzie wynosiła 1499,89zł (+117zł), co oznacza korzyści na poziomie 1616,89zł !!!

Dodając do tego zniżkę dla członków Stowarzyszenia na poziomie 5% okazuje się, że oferta staje się niewyobrażalnie atrakcyjna.

 
Unikalna propozycja ważna jest tylko do końca grudnia 2011. W związku z tym nie czekaj i już dzisiaj zamów produkty sygnowane - znaną na całym świecie - marką Thomson Reuters!

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Unikalna oferta jedynie dla członków Stowarzyszenia
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie