Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Promocja albumu Maria Skłodowska-Curie - Fotobiografia

9 grudnia – Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Wydawnictwo Studio EMKA zapraszają na spotkanie promujące album „Maria Skłodowska – Curie. Fotobiografia”

Album został wydany w 100. rocznicę przyznania Marii Skłodowskiej–Curie nagrody Nobla w dziedzinie chemii. W Polsce i na świecie znany jest przede wszystkim ogromny dorobek naukowy Noblistki, ale niewiele wiemy o niej samej, o tym jak realizowała się w roli kobiety - naukowca, a przy tym w roli matki i żony. Poprzez zbiór zdjęć z życia bohaterki uzupełniony fragmentami jej listów, zapisków, notatek i cytatów, publikacja pokazuje jej prywatne życie, wielowymiarową i niezwykłą osobowość, wielki umysł i wyjątkową siłę charakteru.

 

Nie bez powodu spotkanie odbywa się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie szczególnie doceniana jest postępowość w myśleniu i działaniu. To wyraz uznania dla wielkiej Polki służącej rozwojowi i innowacyjności – ideom tak bliskim GPW.

 

Spotkane odbędzie się 9 grudnia (piątek) o godz. 14.00 w siedzibie GPW, sala NewConnect, poziom O.

 

Podczas spotkania twórcy albumu dyskutować będą o jego bohaterce oraz inspiracjach i odkryciach związanych z poznawaniem jej życia,

Wstęp wolny. Zapraszamy.

 

Zainteresowanych spotkaniem prosimy o zgłoszenie udziału mailem:

anna.filipiak@gpw.pl

 

Więcej informacji:

Anna Filipiak,  Zespół Promocji GPW

tel. 22 537 77 71

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Promocja albumu Maria Skłodowska-Curie - Fotobiografia