Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dynamiczny rozwój spółki Akwawit-Polmos S.A. – planowana emisja obligacji

 

Akwawit-Polmos S.A. jest jednym z największych w Polsce producentów wysokiej jakości spirytusów rektyfikowanych, technicznych i odwodnionych oraz koncentratów stosowanych w chemii gospodarczej.

Historia

 

Spółka prowadzi działalność w dwóch zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Lesznie oraz we Wrocławiu.

 

Kluczowymi obszarami działalności Spółki jest produkcja i sprzedaż:

 

  • spirytusów oraz koncentratów chemicznych [luz]
  • wódek [rynek krajowy i eksport]
  • wyrobów chemii konfekcjonowanej
  • klejów do etykietowania

 

Ogromny potencjał produkcyjny oraz technologiczny Spółki jest kluczowym elementem przewagi konkurencyjnej, na której opiera strategia właściwego rozwoju i zajęcie należnej pozycji rynkowej Akwawit-Polmos S.A. Każdy z rynków, na których funkcjonuje Spółka stwarza takie szanse. Warunkiem odniesienia sukcesu jest skuteczne wykorzystanie mocnych stron Spółki.

 

Produkt1   Produkt2

 

W ostatnich latach Akwawit-Polmos S.A. dywersyfikując swoją działalność uruchomił produkcję produktów chemii samochodowej i gospodarczej. Spółka jest również liczącym się producentem na rynku biopaliw wytwarzając bioetanol, który stosowany jest jako komponent do benzyny.

 

Głównym udziałowcem spółki Akwawit-Polmos S.A. jest Bartimpex S.A. zarządzany przez Pana Aleksandra Gudzowatego, który w Spółce Akwawit-Polmos S.A. pełni funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej.

 

Spółka Akwawit-Polmos S.A. przygotowuje emisję Obligacji o bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu oraz zabezpieczeniu hipotecznym na nieruchomościach.

 

Zakład

 

Zapraszamy do zapoznania się z Prezentacją Inwestorską spółki Akwawit-Polmos S.A.


Konstrukcja Emisji Obligacji:

 
    1. Seria: A i B
    2. Wielkość:

 

  • emisja serii A: do 2 mln zł
  • emisja serii B: do 18 mln zł

 

W przypadku zainteresowania transakcją, prosimy o kontakt mailowy na poniższy adres w celu przesłania Dokumentu Ofertowego wraz z formularzem zapisu na Obligacje, zawierającego szczegółowe informacje dotyczące Spółki i warunków emisji Obligacji.  Z uwagi na prywatny charakter oferty, Dokument Ofertowy będzie numerowany i kierowany do nie więcej niż 99 osób. W sprawie otrzymania Dokumentu Ofertowego proszę o kontakt z:

 

Tomasz Białas

Kom: 506 191 928

Tel/fax.: 71/7911608

Email: t.bialas@causa.pl

 

lub

 

Paweł Wikliński

Kom: 667 637 835

Tel/Fax.: 71/7911610

Email: p.wiklinski@causa.pl

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o zapisaniu się na sprzedaż Obligacji. Niniejszy materiał nie stanowi oferty sprzedaży Obligacji Akwawit-Polmos S.A.  ani zaproszenia do zapisywania się na Obligacje Akwawit-Polmos S.A. 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Dynamiczny rozwój spółki Akwawit-Polmos S.A. – planowana emisja obligacji