Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Stowarzyszenie nawiązało współpracę z Kliniką stomatologiczną Dent-a-Medical

 

 

 

Dent-a-Medical S.A. to największa w kraju siec specjalistycznych klinik stomatologicznych oferujących usługi dla klientów biznesowych i indywidualnych. Nasze placówki oferują kompleksowe leczenie w zakresie profilaktyki, stomatologii estetycznej i zachowawczej, protetyki, ortodoncji, periodontologii, implantologii, chirurgii stomatologicznej i stomatologii dziecięcej.

 

Dzięki konsolidacji rynku stomatologicznego stworzyliśmy siec ponad 300 wyselekcjonowanych placówek na terenie całego kraju, w których nasi pacjenci mogą realizować wszystkie usługi stomatologiczne.

 

 

 

Specjalne dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych stworzyliśmy wyjątkową ofertę programu opieki stomatologicznej obejmujący nie tylko darmowy przegląd, ale również wysokie rabata na wszystkie usługi stomatologiczne.

W celu skorzystania z rabatu proszę powołać się na swoje członkostwo w Stowarzyszeniu podczas rozmowy z konsultantem call center, bądź z pracownikiem recepcji.

 

 

Zakres usług

Wysokość rabatu w %

Profilaktyka stomatologiczna

15 %

Stomatologia zachowawcza

15 %

Stomatologia estetyczna

15 %

Endodoncja

15 %

Chirurgia stomatologiczna

15 %

Protetyka

10 %

Implantologia

10 %

Ortodoncja

10 %

Periodontologia

10 %

Wybielanie zębów

20 %

Diagnostyka RTG

20 %

 

 

W celu umówienia wizyty w najbliższej dla Państwa placówce prosimy o kontakt z naszą Infolinią: 801 014 900 lub 22 228 64 20- lub 22 228 64  21

 

www.dobraklinika.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Stowarzyszenie nawiązało współpracę z Kliniką stomatologiczną Dent-a-Medical
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie