Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Stowarzyszenie nawiązało współpracę z Centrum Medycznym Enel-med

 

 

 

W 1993 roku Centrum Medyczne ENEL–MED rozpoczynało swoją działalność od świadczenia usług z zakresu stomatologii. W odpowiedzi na oczekiwania pacjentów i wyzwania rynku ENEL-MED przekształcił się w wieloprofilowe centrum medyczne, niezmiennie oferujące pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.


Stomatologia w ENEL–MED to: stały zespół wysoko wykwalifikowanych stomatologów i higienistek, kompleksowa diagnostyka, najnowsze materiały i technologie, nowoczesne wyposażenie gabinetów oraz możliwość wykonywania zabiegów stomatologicznych w znieczuleniu ogólnym. Wyróżniają nas ludzie i doświadczenie: ponad 7000 wszczepionych implantów, 19 500 założonych koron, 1 600 zabiegów wybielania zębów.

Specjalnie dla Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych pragniemy zaoferować stałą 10% zniżkę na usługi stomatologiczne*. W celu skorzystania z rabatu proszę powołać się na swoje członkostwo w Stowarzyszeniu podczas rozmowy z konsultantem call center, bądź z pracownikiem recepcji.

* zniżka nie obejmuje kosztów materiałów wykorzystanych do zabiegów protetycznych,
ortodontycznych oraz implantologicznych. Zniżka nie łączy się z innymi rabatami oferowanymi przez Enel-Med

 

Wierzymy, że jakość oferowanych przez nas usług stomatologicznych i wysoki poziom obsługi klienta spełnią Państwa oczekiwania

Więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług oraz lokalizacji Oddziałów Centrum Medycznego ENEL-MED znajdziecie Państwo na stronie:  www.enel.pl

W celu umówienia się na wizytę lub uzyskania informacji o kosztach usługi prosimy o kontakt z CALL CENTER 1 95 27 (koszt połączenia lokalnego).

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Stowarzyszenie nawiązało współpracę z Centrum Medycznym Enel-med
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie